ساخت چند مستند از زندگی فقها و علما

ساخت چند مستند از زندگی فقها و علما مستندهایی درباره آیت الله محمدتقی بهجت، علامه محمدرضا حکیمی، آیت الله علی صفائی حائری، آیت الله محمد کوهستانی، آیت الله سید مجتبی رودباری و آیت الله سید محمود حسینی شاهرودی در مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و پویانمایی تولید شده است.


به گزارش عطر حرم به نقل از ارتباطات و اطلاع رسانی مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و پویانمایی، این روزها قسمتی از تولیدات مرکز گسترش در زمینه مستند پرتره است که شامل شخصیت ها و مفاخر دینی، سیاسی، ورزشی و علمی می شود. شش مستند درباره چهره های به یادماندنی در زمینه دین، فلسفه و فقه در مراحل فنی و آماده سازی است.
«آن مرد بسیار» ساخته احمد شریف زاده که مورد حمایت مرکز گسترش قرار گرفته پرتره ای از زندگی آیت الله محمدتقی بهجت، عارف گرانقدر از زبان فرزندان ایشان است.
«عین صاد» به کارگردانی عبدالرضا نعمت الهی شخصیت، زندگی و زمانه مرحوم آیت الله علی صفائی حائری را روایت می کند.
محمود اسعدی این روزها مشغول تدوین «سرفه قناری و سکته کلمات» است که آثار و احوال استاد علامه محمدرضا حکیمی را روایت می کند.
«آیت الله سید محمود حسینی شاهرودی» نام مستندی از امیر طیبی با موضوع زندگی این عالم شهیر و روحانی برجسته است.
زندگینامه حضرت آیت الله سید مجتبی رودباری عالم برجسته گیلانی، سوژه مستندی از علیرضا جوقه دوست با عنوان «سید مجتبی» است. زندگی آیت الله کوهستانی در مستند «آقاجان» به کارگردانی مصطفی پورمحمدی روایت می شود.1401/02/31
21:26:25
5.0 / 5
202
تگهای خبر: دین
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
عطر حرم

atreharam.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عطر حرم محفوظ است

عطر حرم

عطر و ادکلن و اسانس