در بیانیه مركز مدیریت حوزه به مناسبت ۲۲بهمن تاكید شد:

بیعت مجدد حوزویان و روحانیون همگام با مردم آزاده ایران با آرمان های رهبر كبیر انقلاب

بیعت مجدد حوزویان و روحانیون همگام با مردم آزاده ایران با آرمان های رهبر كبیر انقلاب عطر حرم: مركز مدیریت حوزه های علمیه با صدور بیانیه ای ضمن دعوت از آحاد ملت شریف ایران برای حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن تصریح كرد: در برهه كنونی ˮحفظ و تقویت روحیه انقلابی ˮ نسخه كارآمد ملت ایران در استمرارخط نورانی انقلاب اسلامی و پی گیری آرمان ها و اهداف بلند آن است.


به گزارش عطر حرم به نقل از ایسنا، متن بیانیه مركز مدیریت حوزه های علمیه به مناسبت یوم الله ۲۲ بهمن سی و نهمین فجر انقلاب اسلامی به این شرح است:

«فجر انقلاب اسلامی در یوم الله ۲۲ بهمن ماه طلوع كرد و نقطه عطف تاریخ جهان معاصر شد، در آن ایام نورانی، ملت بلند آوازه و سربلند ایران اسلامی به رهبری امام و مقتدای خود حضرت امام خمینی(ره) عمیق ترین تحولات حماسه آفرین را بر محور ایمان به خدای یگانه رقم زد و با ایستادگی بر سر آرمان ها و ارزش های اسلام ناب، دست بیگانگان و مستكبران را از تعرض به كشور ولایتمدار خویش كوتاه كرد.

و اینك ۳۹ سال بعد از پیروزی این انقلاب الهی، "گفتمان منحصر بفرد انقلاب اسلامی"، جهانی شده است و نظام و ملت ایران تحت هدایت های مدبرانه رهبری معظم انقلاب حضرت امام خامنه ای با عبور از گردنه های صعب و دشوار سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و مقابله با بحران ها و فتنه های "نظام سلطه و صهیونیسم" مهم ترین چالش قدرت های استكباری در هزاره سوم لقب گرفته است.

این پدیده مبارك كه الهام بخش حركت ها و نهضت های فكری جهان تشنه عدالت و مهرورزی در زمان حاضربه شمارمی رود با حضور هوشمندانه مردم هوشیار ایران اسلامی در صحنه های دفاع از اسلام و انقلاب و پیروی از رهنمودهای داهیانه رهبر فرزانه انقلاب، رقم خورد و صف آرائی دشمنان قسم خورده نظام اسلامی را در عرصه دشوار جنگ نرم و حمایت آنان از گروه های تندرو تروریستی وكشتار مسلمانان و ده ها برنامه حقیرانه و سخیف دیگر برهم زد و معادلات نامتعادل جهان استكبار را تغییر داد.

در برهه كنونی "حفظ و تقویت روحیه انقلابی " نسخه كارآمد ملت ایران در استمرارخط نورانی انقلاب اسلامی و پی گیری آرمان ها و اهداف بلند آن است.

انقلاب اسلامی و گفتمان آن در طول تاریخ درخشان خود نشان داد، ظرفیت و استعداد پاسخ به چالش ها و معضلات تاریخ معاصر را بخصوص رفتارهای خصومت آمیز دولتهای استكباری، در راس آنان آمریكای جنایت پیشه را دارا بوده و مردم مسلمان ما با الهام از آموزه های اسلام ناب و پیروی از آرمان های بلند انقلاب و با حفظ وحدت كلمه توطئه های دشمن پلید را در همه زمینه ها خنثی كرده اند و راه روشن خویش را كه گلگون از خون شهیدان است به درستی می پیمایند.

با تكریم و تعظیم به مقام شامخ شهدای همیشه جاوید انقلاب اسلامی، شهدای دفاع مقدس و مدافعان حرم وبا تبریك سی و نهمین فجر انقلاب به ملت شریف و بصیر ایران، بر لزوم بازخوانی چرایی شكل گیری انقلاب اسلامی و تبیین دستاوردها و پیشرفت های كلان كشور تاكید نموده از آحاد مردم فهیم و شریف ایران اسلامی برای شركت در راهپیمایی غرورآفرین ۲۲ بهمن ماه، دعوت مینماید.

حوزویان ارجمند و روحانیون مكرم نیزهمگام با مردم آزاده ایران در این ره آورد بزرگ انقلاب شركت نموده با آرمان های رهبر كبیر انقلاب، حضرت امام خمینی(ره) و خلف صالح او، حضرت آیت الله العظمی خامنه ای تجدید عهد و پیمان خواهد نمود. »
1396/11/20
22:04:15
5.0 / 5
4356
تگهای خبر: اسلام , اسلامی , امام
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵
عطر حرم

atreharam.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عطر حرم محفوظ است

عطر حرم

عطر و ادکلن و اسانس