مدیركل سازمان تبلیغات اسلامی استان تهران؛

تاثیر تبلیغات بر دغدغه های مردمی

تاثیر تبلیغات بر دغدغه های مردمی به گزارش عطر حرم مدیر كل سازمان تبلیغات اسلامی استان تهران در حاشیه انتصاب حجج الاسلام خالقی و كریمی بعنوان سرپرست ادارات تبلیغات اسلامی دماوند و پردیس تبلیغ را زمانی اثرگذار دانست كه در متن زندگی مردم جای داشته باشد.


به گزارش عطر حرم به نقل از ایسنا، به نقل از اداره كل سازمان تبلیغات اسلامی استان تهران حجت الاسلام سهرابی در جلسه معارفه حجج الاسلام خالقی و كریمی بعنوان سرپرست ادارات تبلیغات اسلامی دماوند و پردیس، در مورد انجام كارهای بزرگ و شركت دادن مردم در آن كارها اظهار نمود: امروز روز كارهای بزرگ است و كارهای جزئی مقدور به محدودیت های یك شهر، یك مسجد و اداره، دیگر آن جواب قبلی را نمی دهد. ضمن اینكه باید اجزاء نهادهای فرهنگی بازسازی، هم افزا و توانمند شوند؛ ولی تا این پیوستگی، وحدت و اتحاد را نداشته باشیم، كارهای بزرگ از ما برنخواهد آمد.
وی ادامه داد: در حال حاضركارهای بزرگ دیده می شوند و مردم هم این انگیزه را پیدا می كنند كه در آن كارها شركت نمایند، از طرفی آنقدر ما را جز جز و قطعه قطعه كرده اند كه هر كدام به تنهایی قادر به انجام كارهای بزرگ نیستیم. بعنوان مثال امروز یك برنامه تلویزیونی چنین قدرتی را دارد كه این انگیزه را در مردم به وجود آورد و حتی چند ماه پس از سیل میلیاردها كمك مالی برای كمك به مردم سیل زده جمع آوری كند. مردم دوست دارند خودشان را در یك كار بزرگ ببینند، در یك همایش ملی، كه با هم یك مرتبه بزرگ را بر می دارند. این ذائقه و این زمینه امروز در میان مردم دیده می شود. اگر كارها به خوبی و مردمی طراحی شود، برای آنها جاذبه داشته باشد، می شود مردم را به پای صحنه عمل آورد.
مدیر كل سازمان تبلیغات اسلامی استان تهران در ادامه در مورد فعالیت تبلیغی در شهرستان اظهار داشت: باید زمینه برای كارهای بزرگ در شهرستان بوجود بیاید. كارهای بزرگی كه در متن زندگی مردم قرار دارد و امید است كه ادارات ما در شهرستان ها با تعاملی كه با سایر ادارات دارند، بتوانند با طراحی چنین كارهایی، مردم را به پای صحنه عملیات بیاورند.
وی تصریح كرد: البته كار بزرگ به این معنا نیست كه اصطلاحا سر و صدای بیشتری صورت گیرد. انجام شعائر و برگزاری جشن های خیابانی برای جلب توجه مردم به پیام ما خیلی خوب است و باید صورت گیرد ولی ما كاری را بزرگ می دانیم و دارای گستره اثرگذاری به حساب می آوریم كه این كار دغدغه مردم شود و در متن زندگی آنها قرار بگیرد.
در انتها حجج الاسلام خالقی و كریمی بعنوان سرپرستان جدید ادارات تبلیغات اسلامی دماوند و پردیس عرضه شدند.


 

1398/06/02
13:55:18
5.0 / 5
4813
تگهای خبر: اسلام , اسلامی , تبلیغات , جشن
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۲
عطر حرم

atreharam.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عطر حرم محفوظ است

عطر حرم

عطر و ادکلن و اسانس