رئیس مركز ملی نوآوری و خلاقیت اشراق:

كارهای خلاقانه مكمل كارهای تبلیغی می شوند

كارهای خلاقانه مكمل كارهای تبلیغی می شوند رئیس مركز ملی نوآوری و خلاقیت اشراق دفتر تبلیغات اظهار داشت: هیچگونه مانعی برای فعالیت تبلیغی، مبلغانی كه ایده نو در قالب یك گروه ارائه و خدمات آموزشی دریافت نمایند ایجاد نمی گردد.به گزارش عطر حرم به نقل از مهر، حجت الاسلام محمد قطبی در نشست مشترک اداره کل تبلیغ عمومی معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی و مرکز ملی نوآوری و خلاقیت اشراق که بمنظور تبیین ظرفیت های این اداره کل برگزار شد، بیان بیان مطالبی درباب اهداف کارهای این مرکز و نحوه خدمات دهی و پذیرش آن پرداخت.
وی با اشاره به سیاست کلی مراکز نوآوری در کشور گفت: مسأله ای که در مراکز نوآوری دنبال می شود و بطور معمول مراکز رشد یا شتاب دهنده که با واژه های مختلف در سطح کشور مطرح هستند، این است که از ایده ای که قابلیت رشد را دارد و در قالب یک کسب وکار می تواند در جامعه در عرصه عمل ظاهر گردد را پشتیبانی می کنند.
رئیس مرکز ملی نوآوری و خلاقیت اشراق دفتر تبلیغات اسلامی اشاره کرد: پروسه پذیرش، مشاوره، آموزش، توانمند سازی و ارائه خدمات در چنین مراکزی صورت می گیرد تا صاحبان ایده به یک بلوغ برسند و بتوانند در قالب یک شرکت خلاق در سطح جامعه فعالیت کنند.
وی اضافه کرد: در مرکز ملی نوآوری و خلاقیت اشراق علاوه بر میزبانی از ایده های خلاق، یک پروسه دیگری نیز پیش بینی شده است که در آینده نزدیک بعنوان «بسته های فعالیتی و برنامه ای» ارائه خواهیم کرد.
حجت الاسلام قطبی گفت: ما ورودی های مرکز ملی نوآوری و خلاقیت اشراق را می توانیم بعنوان یک درگاه تعریف نماییم و هر فردی که شرایط مصوب در این مرکز را داشته باشد، شامل طلاب و غیر طلاب، خانم یا آقا و با هر رده سنّی و از هر نقطه کشور، اگر ایده ای داشته باشد که هیأت داوران تشخیص بدهند که این ایده قابلیت ایجاد یک شرکت خلاق را دارا باشد، این فرد می تواند در این مرکز پذیرش و از خدمات موجود در این مرکز بهرمند گردد.
وی، همکاری مرکز ملی نوآوری و خلاقیت با دفتر تبلیغات اسلامی را امری مهم برشمرد و اظهار داشت: این مرکز به ۲ دلیل خواهان همکاری با دفتر تبلیغات اسلامی می باشد؛ اول اینکه مرکز ملی نوآوری و خلاقیت اشراق می خواهد غالب و محوریت کارهای آن حوزوی باشد، دلیل دوم آنکه اگر ظرفیت موجود در دفتر تبلیغات اسلامی امتداد پیدا کند، آورده بیشتری برای دفتر محسوب خواهد شد.
رئیس مرکز ملی نوآوری و خلاقیت اشراق دفتر تبلیغات اسلامی اشاره کرد: در این نشست باید تبیین شود در بخش تبلیغ و اداره کل تبلیغ عمومی چه ظرفیت هایی وجود دارد که می تواند زمینه ای فراهم آورد تا یک گروه از طلاب که دارای ایده فناورانه و خلاقانه است، به سمت مرکز ملی نوآوری و خلاقیت سوق داده شود تا بتوانند از خدمات موجود در این مرکز بهره مند شود.
وی اشاره کرد: اگر مبلغان دارای ایده خلاق و نو در قالب یک گروه در مرکز نوآوری و خلاقیت برای دریافت خدمات آموزشی پذیرش شوند، هیچ نوع مانعی با ادامه کارهای تبلیغی آنها به وجود نمی آید، بلکه می توانند با بهره گیری از خدمات آموزش و مشاوره ای این مرکز، تحولی در امتداد بالا بردن راندمان فعالیت تبلیغی خود داشته باشند.

1399/09/07
13:20:39
5.0 / 5
1307
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۵
عطر حرم

atreharam.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عطر حرم محفوظ است

عطر حرم

عطر و ادکلن و اسانس