حجت الاسلام محمد قمی در رویداد فرنو شخصیت پردازی:

شخصیت پردازی درست كودك را از تنبلی دور می كند

شخصیت پردازی درست كودك را از تنبلی دور می كند به گزارش عطر حرم محمد قمی اظهار داشت: اگر فرهنگ آبادتری داشته باشیم حتما اقتصاد آبادتری خواهیم داشت. اگر کودک با استفاده از شخصیت هایی که برایش ساختیم از تنبلی بیزار و عاشق کار بود حتما موفقیت بیشتری خواهیم داشت.


به گزارش عطر حرم به نقل از مهر، نشست پیش عرضه طرح های مرحله نهایی نخستین سلسله رویدادهای تخصصی فرنو با عنوان فرنو شخصیت پردازی بامداد امروز با ارائه 14 طرح راه یافته به دور نهایی با حضور حجت الاسلام محمد قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی در محل صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری برگزار گردید. حجت الاسلام محمد قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی در این برنامه اظهار داشت: انسان بعنوان یک مسئله پیچیده در جهان هستی مطرح و علوم انسانی بعنوان دانشی که می خواهد از مسایل پیچیده درون انسان آگاه شود حرف های زیادی دراین زمینه دارد. امام خمینی یکبار در پاسخ مدعیان حقوق بشر گفته بود «شما اصلا انسان را می شناسید؟» این در شرایطی است که حکمت اسلامی درباره انسان حرف های زیادی دارد.
قمی افزود: یک قدم جلوتر درباره انسانی ایرانی هویت ریشه دار اوست که خصایس قابل تامل و برجسته ای دارد که باید درباره آن حرف زد. شهید بهشتی درباره فرهنگ ایرانی اسلامی می گوید که مثل شیروشکر آمیخته است. رئیس سازمان تبلیغات اسلامی افزود: نخستین چیزی که باید درباره انسان گفت بحث هویت است و راهیابی به هویت داخل انسان ایرانی کاری پیچیده ای است. پس از هویت مسئله زندگی بسیار مهم می باشد. سبک زندگی می تواند شخصتی و هویت انسان را اوج یا تنزل دهد. وقتی ما هویت فردی و اجتماعی داریم حتما زندگی فردی و اجتماعی داریم. در این میان الگو داشتن می تواند سرنوشت ساز باشد. وی افزود: برای ساخت الگو در دنیای کودک باید دنبال زبان دیگری گشت که یکی از طریق های آن شخصیت پردازی است که بعضی از آنها در وسایل بازی و اتاق کودک و لوازالتحریر دیده می شود. هم اکنون در خانواده های مذهبی ما هم بتمن و مردعنکبوتی رسوخ کرده است و این در هویت و شخصیت کودک تأثیر می گذارد.
حجت الاسلام محمد قمی در ادامه سخنان خود افزود: شاید از مهم ترین اتفاقات نویدبخش این روزها برگزاری این رویداد شخصیت پردازی است که توسط جوان ایرانی خوشفکر و باهوش در حال انجام می باشد. ما اگر فرهنگ آبادتری داشته باشیم حتما اقتصاد آبادتری خواهیم داشت. اگر کودک ما با استفاده از شخصیت هایی که برایش ساختیم از تنبلی بیزار بود و عاشق کار و تلاش بود حتما موفقیت بیشتری خواهیم داشت. در رویداد امروز گروه های افسانه های ایرانی، افرا، شاماران، محراب و معراج، فرانک، فرشتگان نجات، پویا و پونه، ژوپیلا، ستایش سبحان، باران گستر، کلاهدوز، مهاد و طاها طرح های خویش را در مقابل تهییه کنندگان ارشد جهت سرمایه گذاری ارائه دادند.


منبع:

1400/04/06
20:10:07
5.0 / 5
312
تگهای خبر: اسلام , اسلامی , امام , تبلیغات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
عطر حرم

atreharam.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عطر حرم محفوظ است

عطر حرم

عطر و ادکلن و اسانس