سال آینده در مصلا؛

سومین دوره مسابقات قرآن نابینایان جهان اسلام برگزار می گردد

سومین دوره مسابقات قرآن نابینایان جهان اسلام برگزار می گردد عطر حرم: سومین دوره مسابقات بین المللی قرآن نابینایان جهان اسلام از ۳۰ فروردین ماه تا ششم اردیبهشت ماه سال ۹۷ برگزار می گردد.به گزارش عطر حرم به نقل از مهر، حسین سیف اللهی دبیر برگزاری سومین دوره مسابقات بین المللی قرآن نابینایان جهان اسلام، در مورد نمایندگان جمهوری اسلامی ایران در مسابقات بین المللی قرآن اظهار داشت: سومین دوره مسابقات بین المللی قرآن كریم روشندلان جهان اسلام، همزمان با مسابقات بین المللی قرآن جمهوری اسلامی ایران از ۳۰ فروردین ماه تا ششم اردیبهشت ماه سال ۹۷ در مصلای امام خمینی(ره) تهران برگزار می گردد.
وی ادامه داد: محمد تقی كریمی فیض آبادی در رشته حفظ كل قرآن كریم و امیدرضا رحیمی از استان گیلان بعنوان نماینده ایران در رشته قرائت تحقیق نماینده جمهوری اسلامی ایران در این دوره از مسابقات خواهند بود.
سیف اللهی با اشاره به اینكه قبل تر احمددباغ بعنوان نماینده جمهوری اسلامی در سومین دوره مسابقات بین المللی قرآن نابینایان جهان اسلام در رقابت انتخابی رتبه نخست را به دست آورده تصریح كرد: پیش تر احمد دباغ بعنوان نماینده جمهوری اسلامی ایران در رشته حفظ در رقابت انتخابی رتبه نخست را به دست آورده كه به علت محدودیت های آیین نامه ای وی تغییر كرده و بجای او محمد تقی فیض آبادی در این مسابقات به رقابت خواهد پرداخت.
وی در مورد برپایی و سطح این مسابقات اضافه كرد: با عنایت به اینكه داوران بخش نابینایان متفاوت با داوران دیگر با بخش ها نیستند و با آماری كه از جانب سازمان اوقاف دریافت كرده ایم میتوانیم بگوییم سطح مسابقات نابینایان اگر از لحاظ كیفی و كمی بیشتر از دیگر بخش های مسابقات بین المللی نباشد كمتر نیست.
سیف اللهی این مسابقات را كار مشترك سازمان اوقاف و سازمان بهزیستی دانست و خاطرنشان كرد: ما در سالهای گذشته تجربه خوبی را در این مسابقات بدست آورده ایم كه در كاهش هزینه ها هم بسیار مناسب بوده است.
وی با اشاره به دعوت از نابینایان بیش از ۱۵ كشور اضافه كرد: سال اول برگزاری مسابقات بین المللی نابینایان ۱۷ كشور و سال قبل از ۲۳ كشور و امسال هم در بخش نابینایان روند بهتر و بالاتری را برای دعوت از قرآنیان نابینا انجام خواهیم داد.
دبیر سومین دوره مسابقات بین المللی قرآن نابینایان جهان اسلام با تاكید بر دو رشته حفظ و قرائت در مسابقات بین المللی ادامه داد: فراخوانی از استانها برای نابینایان گذاشته ایم كه نابینایان استانها جهت شركت در آزمون انتخابی كه ۲ اسفند برگزار گردید شركت كرده و برگزیدگان این آزمون بعنوان نماینده جمهوری اسلامی در مسابقات بین المللی قرآن به رقابت خواهند پرداخت.
سومین دوره مسابقات بین المللی قرآن كریم روشندلان جهان اسلام، همزمان با مسابقات بین المللی قرآن جمهوری اسلامی ایران از ۳۰ فروردین ماه تا ششم اردیبهشت ماه سال ۹۷ در مصلای امام خمینی(ره) تهران برگزار می گردد.

1396/12/23
14:41:05
5.0 / 5
4360
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴
عطر حرم

atreharam.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عطر حرم محفوظ است

عطر حرم

عطر و ادکلن و اسانس