بیانیه جامعه ایمانی مشعر؛

مأموریت تشیع انگلیسی، تفرقه افكنی و اسلام هراسی است

مأموریت تشیع انگلیسی، تفرقه افكنی و اسلام هراسی است عطر حرم: فرقه دست ساز انگلیسی در ادامه مأموریت تفرقه افكنی و اسلام هراسی، امروز پیمان كار پروژه خطرناكی است كه اصل و اساس روحانیت و مرجعیت اصیل شیعه را هدف گیری كرده است.


به گزارش عطر حرم به نقل از مهر، جامعه ایمانی مشعر، متشكل از جمعی از منبری ها، ستایش گران و خادمان هیأت های مذهبی سراسر كشور پیرامون تحركات اخیر تشیع انگلیسی بیانیه ای به شرح زیر صادر كرده است؛ در آستانه چهل سالگی انقلاب و نظام اسلامی كه مصادف است با چهل سالگی ناكامی همه ترفندهای دشمنان داخلی و خارجی در خاموش كردن نور انقلاب، شاهد تحركاتی به ظاهر بی ارتباط به یكدیگر ولی در باطن نشأت گرفته از یك مركز فرماندهی هستیم. ماجراهایی نظیر اغتشاشات دی ماه، ری استارتی ها، دختران خیابان انقلاب و... كه همگی آخرین دریوزگی و خوش رقصی های منافقین و سلطنت طلب ها و زخم خورده های انقلاب برای اربابان آمریكایی-انگلیسی-صهیونیستی را رقم می زند. نوك پیكان همه این جریانات شیطانی، تضعیف رابطه امت و امام با محوریت تخریب جایگاه، شخصیت حقوقی و حتی شخصیت حقیقی ولایت مطلقه فقیه می باشد. در این بین جریان كثیف تشیع انگلیسی و خصوصا شعبه فرقه شیرازی با دزدیدن لباس دین چنان در كاسه لیسی استعمار پیر انگلیس عنان از كف داده است كه به تناقض و تهافت عقیدتی و رفتاری گرفتار شده است. از طرفی بزرگ ترین علما و مراجع شیعه نظیر مرحوم آیت الله العظمی بهجت را علناً مشرك و مرتد فطری و كافر و نجس معرفی می كند(مصاحبه سیدمجتبی شیرازی، برادر سیدصادق و نماینده وی در كویت) و از سویی ملكه انگلیس را دوست خود، سادات و از خاندان پیامبر می نامد(سخنان یاسرالحبیب در انگلیس)! این جریان كه امروز دُم خروس وابستگی اش به انگلیس رسوای عام و خاص شده است با تند كردن شیب حمله به ارزش های نظام اسلامی خصوصاً رهبری و امام امت، در حال ثبت ركوردی بی نظیر در تنزل شأن روحانیت شیعه در حد حلقه به گوش ملكه و دولت انگلیس می باشد. قاطبه علما، مراجع عظام تقلید، روحانیت اصیل و طلاب انقلابی باید به هوش باشند كه این فرقه دست ساز انگلیسی در ادامه مأموریت های تفرقه افكنی و اسلام هراسی با استفاده از خشن جلوه دادن چهره فرهنگ شیعی امروز، پیمان كار پروژه خطرناكی است كه اصل و اساس روحانیت و مرجعیت اصیل شیعه را هدف گیری كرده است. جمع كثیری از سخنرانان و اهل منبر و به تبع آن ها جامعه ستایش گران، ذاكران و شاعران آل الله و هم خادمان هیأت ها و مجالس حسینی از سراسر كشور كه سال هاست شاهد فتنه گری و اختلاف افكنی این جریان خبیث و نفاق انگیز در بین جامعه گسترده محبین اهل بیت(ع) هستند و بارها خطر نفوذ این جریان را متذكر شدند، هرچند تابحال نجیبانه صبر پیشه كردند، اما این دفعه بر خود فرض دانستند تا ضمن محكوم كردن تحركات #تشیع_انگلیسی، و پشتیبانی از اقدام مأمورین مقتدر نظام در جلب و دستگیری سیدحسین شیرازیكه در سخنانی بهت برانگیز ولایت فقیه و حكومت اسلامی را بدتر از فرعون و حكومت فراعنه معرفی و به ساحت مقدس امامین انقلاب جفا و جسارت كرده است- خواهان برخورد قاطع برای ریشه كنی این جریان از كشور مقدس ایران خصوصا عشّ آل الله شهر مقدس قم باشند و این مطالبه برحق را تا حصول نتیجه نهایی با استفاده از مراجع ذی صلاح و روشن گری پی گیری خواهند كرد.
#امیرالمؤمنین(ع) می فرماید: «الا من دعا الی هذا الشعار(التفرقه)، فاقتلوه ولو كان تحت عمامتی هذه» والسلام علی عبادالله الصالحین
جامعه ایمانی مشعر
اجتماع هیأت های سراسر كشور

1396/12/29
16:34:43
5.0 / 5
4516
تگهای خبر: اسلام , اسلامی , امام , گل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱
عطر حرم

atreharam.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عطر حرم محفوظ است

عطر حرم

عطر و ادکلن و اسانس