معاون اداره كل فرهنگی دانشگاه پیام نور:

عزم جدی دستگاه های اجرایی لازمه تقویت عفاف و حجاب در كشور است

عزم جدی دستگاه های اجرایی لازمه تقویت عفاف و حجاب در كشور است عطر حرم: باغدارنیا اظهار داشت: همه دستگاه ها باید عزم جدی برای ترویج فرهنگ عفاف و حجاب داشته باشند. برنامه ریزی های مداوم و مستمر در این راستا از ضروریات است.به گزارش عطر حرم به نقل از مهر، برنامه «گفت و گوی فرهنگی» رادیو گفت و گو با مبحث نگرش علمی كاربردی به عفاف و حجاب با حضور مصطفی باغدار نیا معاون اداره كل فرهنگی دانشگاه پیام نور كشور به روی آنتن رفت.
باغدار نیا در ابتدای مطلب اظهار داشت: دانشگاه پیام نور از زمان تاسیس خود یعنی در سال 1367 و با تشكیل مجموعه ادارات با رویكرد دانشجو محوری اقدام به ایجاد تشكل های دانشجویی همچون عفاف و حجاب در حوزه دانشجویی كرده و از همان سال ما فعالیت كانون های عفاف و حجاب را آغاز كردیم.
وی اضافه كرد: فعالیت های خوبی در این زمینه انجام شده و سعی كردیم همه سلائق را بگیریم. ضمن اینكه نمایشگاه های عفاف و حجاب را در سراسر كشور برگزار كرده ایم. البته ما در كنار آن تلاش می نماییم همه حجاب های قومی معرفی شوند و دانشجویان از این فرهنگ غنی بهره كافی را ببرند.
باغدار نیا تصریح كرد: با هماهنگی با وزارت كشور، طرح های دانشجویان را برای تولید در حوزه عفاف و حجاب معرفی كردیم و كارهای خوبی هم در این زمینه شكل گرفته است.
معاون اداره كل فرهنگی دانشگاه پیام نور كشور بیان داشت: عناصر و عوامل بسیار زیادی باید وجود داشته باشد تا یك فرهنگ دینی و مذهبی در جامعه شكل بگیرد. طبیعتا دانشگاه ها بعنوان الگوساز نقش بسیار مهمی در این حوزه دارند.
وی خاطرنشان كرد: البته انتظار ما برآورده نشده و هنوز با هدف اصلی یعنی اینكه همه دختران و زنان نگاه عفاف وحجاب اسلامی را داشته باشند و به سنت حضرت زهرا و حضرت زینب (سلام الله علیهما) عمل كنند خیلی فاصله داریم.
باغدار نیا تصریح كرد: همه دستگاه ها باید عزم جدی برای ترویج فرهنگ عفاف و حجاب داشته باشند. برنامه ریزی های مداوم و مستمر از ضروریات است. همینطور می توان از نخبگان برای بهبود این وضعیت بهره برد.

1397/01/19
14:29:45
5.0 / 5
4475
تگهای خبر: فرهنگ
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۲
عطر حرم

atreharam.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عطر حرم محفوظ است

عطر حرم

عطر و ادکلن و اسانس