رئیس دانشگاه مذاهب اسلامی:

انتقال سفارت آمریكا به بیت المقدس دهن كجی به مسلمانان بود

انتقال سفارت آمریكا به بیت المقدس دهن كجی به مسلمانان بود عطر حرم: رئیس دانشگاه مذاهب اسلامی اظهار داشت: آنچه امروز در فلسطین در حال انجام می باشد اعمال ضد بشری و ضد موازین بین المللی و یك جنایت آشكار و دهن كجی به مسلمانان است و سكوت مدعیان دروغین حقوق بشر و حكام كشورهای اسلامی خیانتی بزرگ است.


به گزارش عطر حرم به نقل از روابط عمومی دانشگاه مذاهب اسلامی، حجت الاسلام والمسلمین دكتر محمدحسین مختاری رئیس دانشگاه مذاهب اسلامی و استاد سطوح عالی حوزه و دانشگاه ضمن محكومیت انتقال سفارت آمریكا به بیت المقدس و جنایات وحشیانه و ضدبشری صهیونیست ها در كشتار مردم بی گناه و بی دفاع فلسطین از سكوت مدعیان دروغین حقوق بشر و كشورهای مرتجع اسلامی و عربی در قبال این اتفاقات انتقاد نمود.
بی تفاوتی طرفداران و مدعیان حقوق بشر در برابر جنایات صهیونیست ها جای تاسف دارد
وی با اشاره به این كه آنچه در ایام اخیر توسط رژیم غاصب، جنایتكار و كودك كش صهیونیستی رخ داد قلوب همه مسلمین جهان را جریحه دار ساخت، اظهار داشت: البته از یك رژیم منهوس، ظالم و نامشروع چنین حوادث و رویدادهای ضدانسانی و ضد حقوق بشری دور از انتظار نیست. متاسفانه هرچند دهها تن از مردم مسلمان، كودك و پیر، زن و مرد توسط رژیم غاصب به خاك و خون كشیده اما طرفداران و مدعیان حقوق بشر سكوت كردند و جای تعجب و تاسف دارد كه چگونه نسبت به این فاجعه انسانی كه صورت گرفت بی تفاوت ماندند.
سكوت حكام كشورهای اسلامی و عرب منطقه در برابر جنایات صهیونیست ها خیانت در حق مسلمانان و مردم فلسطین
رئیس دانشگاه مذاهب اسلامی سكوت حكام برخی كشورهای اسلامی و عرب منطقه در برابر این جنایات را خیانت در حق مسلمانان و مردم فلسطین عنوان و بیان كرد: حكام كشورهای اسلامی منطقه به گونه ای نسبت به این قضیه مهم و فاجعه بار كه دل هر انسانی را به درد می آورد، سكوت اختیار كردند كه انگار هیچ حادثه ای رخ نداده و یادشان رفته است كه این مردم مظلوم برای دفاع از حیات ملی و دینی خودشان قیام كردند و حق دفاع از قلمرو سرزمینی خودشان را دارند و در برابر صهیونیست های غارتگر و متجاوز ایستادند و مطالبه بازگشت به سرزمین خویش را دارند.
حكام كشورهای اسلامی در مقابل جنایات رژیم صهیونیستی نشان داد از مسیر كتاب و سنت و قوانین مسلم اسلامی عدول كرده اند
استاد حوزه و دانشگاه خطاب به حكام كشورهای اسلامی خاطرنشان كرد: چه جرم و خیانت و جنایتی بالاتر از این اعمال ضد انسانی كه در ایام اخیر از رژیم منهوس و كودك كش مشاهده كردیم. پس چرا در برابر آن بی تفاوت هستید؟ این اقدام شما نشان داده است كه در این جنایت با رژیم صهیونیستی شریك هستید و در جهت تامین منافع استكبار جهانی و صهیونیسم بین الملل حركت می كنید و از مسیر كتاب و سنت و قوانین مسلم اسلامی عدول كرده اید و با نادیده گرفتن آیات جهاد و دفاع از مظلومین و محرومین كه در قرآن به صراحت آمده و ایستادگی در برابر ظالمان، نشان دادید كه اعتقادی به این مبانی دینی و اسلامی ندارید.
اتفاقات اخیر در بیت المقدس پیروزی نزدیك فلسطینیان را نوید می دهد
دكتر مختاری خاطرنشان كرد: البته اتفاقات اخیر برای مردم مسلمان و مقاوم فلسطین یك پیروزی است و نصرت نزدیك فلسطینیان را نوید می دهد و نشان از سقوط و اضمحلال پایه های حاكمیت تجاوز و غارت و اشغالگری است كه به لطف الهی پرچم اسلام، آزادی و لااله الا الله بزودی در سرزمین های اشغالی به اهتزار درخواهد آمد.
انتقال سفارت آمریكا به بیت المقدس بی اعتنایی به حقوق حقه مردم فلسطین و دهن كجی به مسلمانان
او همینطور با محكومیت انتقال سفارت آمریكای جنایتكار به بیت المقدس آن را بی اعتنایی به حقوق حقه مردم فلسطین و دهن كجی به مسلمانان و تجاوز به حقوق مسلم فلسطینیان و خلاف مقررات و موازین بین المللی و شورای امنیت و برخلاف اخلاق و رفتارهای انسانی عنوان نمود.
رئیس دانشگاه مذاهب اسلامی با اشاره به این كه مردم فلسطین حق بازگشت به سرزمین خویش را دارند، اظهار داشت: حق آزادی و احترام به حقوق ملی و سرزمینی یكی از مطالبات جدی مردم فلسطین و یك امر «بیّن» است و بنابراین انتقال سفارت آمریكا به بیت المقدس خلاف موازین و مقررات بین المللی است كه توسط مدعیان حقوق بشر در كشورهای غربی نادیده گرفته شد و سكوت آنها جنایت بزرگتری است زیرا همراهی با ظالمان در واقع تایید، تهییج و تشویق رفتارهای ظالمانه آنهاست.
وی تصریح كرد: البته ملت مسلمان و انقلابی ایران بیش از پیش هوشیارانه آنچه در فلسطین اتفاق می افتد را تحت نظر دارند و جبهه مقاومت بیش از پیش تقویت خواهد شد و مردان مجاهد، مبارز و آگاه در اقصی نقاط جهان بیدار هستند و آنچه در سرزمین های اشغالی اتفاق می افتد را رصد می كنند و مسلما انتقام خون مردم مظلوم فلسطین را خواهند گرفت.
این جنایت ها سبب بیداری بیش از پیش عموم مسلمانان بخصوص نسل جوان خواهد شد
رئیس دانشگاه مذاهب اسلامی در انتها تصریح كرد: ما با صدای رسا اعلام می نماییم آنچه امروز در فلسطین درحال انجام است اعمال ضد بشری و ضد موازین بین المللی و یك جنایت آشكار و دهن كجی به مسلمانان است كه ما بشدت آن را محكوم می نماییم و امیدواریم این اتفاقات سبب بیداری بیش از پیش عموم مسلمانان بخصوص نسل جوان شود تا با بصیرت همه ظرفیت خویش را در مقابله با اشغالگری و تجاوزها و بی رحمی های صهیونیزم بین الملل به كار گیرند و همانطور كه مقام معظم رهبری فرمودند: "مسلمانان نماز جمعه و جماعات را در قدس شریف خواهند خواند".1397/02/29
14:22:53
5.0 / 5
4929
تگهای خبر: اسلام , اسلامی , دین , مقدس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵
عطر حرم

atreharam.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عطر حرم محفوظ است

عطر حرم

عطر و ادکلن و اسانس