عطر مردانه بولگاری آكوا آتلانتیك را بشناسید

عطر مردانه بولگاری آكوا آتلانتیك را بشناسید عطر حرم: استفاده از عطرهای خنك در فصل گرم تابستان همواره چیشنهاد داده می شود كه عطر مردانه بولگاری یكی از این عطرهای خوشبو می باشد.


اینكه عطری كه می زنید مطابق با فصول سال باشد اهمیت ویژه ای دارد. شما بهتر است از عطرهای خنك در فصل های گرم سال یعنی بهار و تابستان و از عطرهای گرم برای فصل های سرد مانند پاییز و زمستان استفاده كنید. عطرهای گرم قدرت پراكندگی بیشتری به نسبت عطرهای سرد دارند و به همین دلیل در فصول سرد كاربردی تر هستند چراكه به دلیل سردی هوا پراكندگی بو كم است و این اتفاق در فصول گرم برعكس است یعنی پراكندگی بو در هوای گرم بیشتره پس به همین دلیل بهتره از عطرهای سرد و خنك استفاده بشود. اگر می خواهید عطر و ادكلن مردانه هدیه بدهید و در انتخاب آن دچار شك و دودلی هستید این ویدیو را ببینید.
 
در این ویدیو به معرفی عطر مردانه بولگاری آكوا آتلانتیك می پردازیم كه یكی از بهترین عطرهای مردانه سال ۲۰۱۷ است و به دلیل بوی خنك برای فصول گرم سال مناسب تر است.
 
بولگاری عطری جدید و خوشبو در لاین AQUA طراحی كرده است. بوی اقیانوسی این عطر  توسط متخصص عطر سازی ژاك كاوالیه طراحی شده است. او از قدرت اقیانوس. عطری فرحبخش الهام گرفته و تولید كرده است. این عطر بسیار خوشبو مناسب آقایان خوش سلیقه است. این عطر مانند اقیانوس اطلس شخصیتی الهام بخش و جذاب دارد و از او به  آن رهبر آب ها گفته می شود. AQVA POUR HOMME ATLANTIQVE قدرت یك اقیانوس عظیم را تبدیل به رایحه كرده است. این عطر هم طراوت و سرزندگی دارد و هم سرشار از انرژی است.  نت ابتدایی این عطر  تركیب ترنج سبز ایتالیایی، لیموی سیسیلی و آب حیات بخش است. درنتمیانی عنبر سائل را به این عطر وارد می كند كه ماده ای پر طراوت است. در این عطر رایحه های چوبی، جنبه های مردانه عطر را زیاد می كنند. خس خس در كنار چوب صندل در پایه هرم آمده اند.  در آكوا آتلانتیك، تجسم اقیانوس و مرد برابری می كنند. بولگاری آكوا آتلانتیك جدید ترین‌ نسخه از محصولات آكوای بولگاری‌ كه این روزها به بازار عطر دنیا عرضه شده است.
1396/04/16
20:55:08
5.0 / 5
6331
تگهای خبر: عطر , ادكلن , خوشبو , بازار عطر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
عطر حرم

atreharam.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عطر حرم محفوظ است

عطر حرم

عطر و ادکلن و اسانس