نماینده ولی فقیه در استان قزوین:

فریاد بلند امام خمینی(ره) نفوذ كاریزمایی و ملكوتی در جهان داشت

فریاد بلند امام خمینی(ره) نفوذ كاریزمایی و ملكوتی در جهان داشت عطر حرم: امام جمعه قزوین اظهار داشت: امام خمینی(ره) در دوران تنهایی فریاد خویش را بلند كرد و چون این فریاد عالم ربانی برخواسته از دل بود در بین بندگان خدا نفوذ كاریزمایی فوق العاده، ملكوتی و معنوی داشت.


آیت الله عبدالكریم عابدینی در گفت وگو با خبرنگار ایسنا منطقه قزوین، با اشاره به سالروز رحلت امام راحل اظهار نمود: امام خمینی(ره) دارای خصوصیت های بسیاری است كه باعث شد تا شخصیت ایشان برای همیشه ماندگار شود كه همچون آن می توان به این نكته كه وی بنده واقعی خداوند بود، اشاره نمود.
وی اضافه كرد: وقتی كسی بنده خدا شد و در این راه خاشع تر و قوی تر باشد در مقابل غیر خدا آزاده و حریت وی در عرصه های دیگر بیشتر شده و در نتیجه آن واهمه و ترسی را نسبت به دیگران در زندگی خود نخواهد داشت.
امام جمعه قزوین با اشاره به تاكید خداوند در قرآن كریم در خصوص اینكه علماء راستین و ربانی فقط نسبت به خداوند واهمه و خشیت دارند، اظهار داشت: امام راحل به واسطه بندگی راستین در پیشگاه خداوند در مقابل هر گونه خطری كه ملت را تهدید می كرد، با شجاعت تمام ایستادگی كرد.
این مسئول خاطرنشان كرد: امام خمینی(ره) در دوران تنهایی فریاد خویش را بلند كرد و چون این فریاد عالم ربانی برخواسته از دل بود در بین بندگان خدا نفوذ كاریزمایی، فوق العاده، ملكوتی و معنوی داشت.
وی ادامه داد: به واسطه تلاش های امام راحل ملتی خفته و راكد بیدار شده و به سیلی خروشان بر ضد مستكبران تبدیل و در نتیجه آن به بركت این شخصیت شجاع، آگاه، بصیر، پاك، بی نظیر انقلاب اسلامی بر پا شد.
نماینده ولی فقیه در استان قزوین با اشاره به اینكه انقلاب اسلامی را می توان از میراث پرارزش بنیان گذار كبیر انقلاب اسلامی برشمرد، عنوان كرد: انقلاب اسلامی شجره طیبه ای كه اصل آن ادامه آن است، مطرح است بنابراین برای استمرار مؤثر این نهال طیبه نیازمند حراست و نگهداری است تا روزبه روز بر شاخ و برگ و ثمرات آن افزوده شود.
آیت الله عابدینی بیان كرد: در این میان حركت و حضور جوانان بصیر، مبارزان و مدافعان حرم، فرهنگان بینا، رسانه های متعهد، همه فرزندان انقلاب در سراسر جهان و كشورهای اسلامی باید برای گسترش شاخه های انقلاب اسلامی تلاش كنند.
وی افزود: ما یقین داریم هر مسئله ای كه در جهان رخ دهد بی گمان در این نكته كه انقلاب اسلامی جهانی خواهد بود تردیدی تولید نخواهد شد چون كه این مسئله تعطیل بردار نیست و حتمی خواهد بود.
امام جمعه قزوین در انتها بیان كرد: خوشبختانه امروز شاهد تحقق هر چه بیشتر آرمان بلند صدور انقلاب اسلامی كه مورد تاكید امام راحل است، در جهان هستیم.
1397/03/15
20:32:58
5.0 / 5
4386
تگهای خبر: اسلام , اسلامی , امام
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵
عطر حرم

atreharam.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عطر حرم محفوظ است

عطر حرم

عطر و ادکلن و اسانس