آیت الله نوری همدانی:

خواسته امروز مردم مبارزه با فساد است، مشكلات اقتصادی با مدیریت صحیح قابل حل است

خواسته امروز مردم مبارزه با فساد است، مشكلات اقتصادی با مدیریت صحیح قابل حل است عطر حرم: امروز به مسئولان عرض می كنم گول وعده ها را نخورید عده ای هم دلخوش به مذاكره مجدد و به ذلت كشاندن كشور نباشند، همت به خرج دهید با توان و نیروی جوان و با نشاط و با انگیزه داخل كار كنید، مشكلات حل می گردد.


به گزارش عطر حرم به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر آیت الله نوری همدانی این مرجع تقلید در دیدار عده ای از فعالان فرهنگی، فرهنگ را اساس هر كشور دانست و اظهار داشت: فرهنگ باید مطابق قرآن باشد.
وی فرهنگ قرآن را عزت طلبی، مبارزه با ظلم و فساد و بی عدالتی عنوان نمود و اضافه كرد: نظام اسلامی باید پیشتاز در این موضوعات باشد. امروز خواسته مردم مبارزه با فساد است. عده ای می خواهند مردم درمقابل فساد سكوت كنند، چطور می گردد یك كارگر یك حقوق مختصر بگیرد ولی فلان آقا اختلاس میلیاردی انجام دهد یا آن دیگری حقوق نجومی بگیرد، این ظلم است كه در یك خانه چند جوان تحصیل كرده بیكار باشند و پدر در مقابل آنها شرمنده شود.
آیت الله نوری همدانی ادامه داد: امروز مشكلات اقتصادی كه با مدیریت صحیح قابل حل است مردم را آزار می دهد. كشور منابع كافی دارد و با یك مدیریت صحیح مشكلات حل خواهد شد، بنده از ابتدا به مسئولان گفتم همه چیز را با برجام گره نزنید طرف مقابل قابل اعتماد نیست شما زحمت می كشید قصد شما هم حل مشكلات است اما خوی استكباری در طرف مقابل مذاكرات نمی گذارد ایران به حق خود برسد.امروز هم به مسئولان عرض می كنم گول وعده ها را نخورید، عده ای هم دلخوش به مذاكره مجدد و به ذلت كشاندن كشور نباشند همت به خرج دهید با توان و نیروی جوان و با نشاط و با انگیزه داخل كار كنید مشكلات حل می شود، اما اگر باز چشمتان به خارج باشد روز بروز بدتر خواهد بود.
آیت الله نوری همدانی توجه به تذكرات رهبری را مهم دانست و فرمود: همه دیدیم آنچه ایشان گفتند درست بود چون ایشان جربه خیانت های آمریكا در دوران بعد از انقلاب را داشته اند، تفرقه و اختلاف در زمان كنونی خواست دشمن است همه مسئولان كمك كنند نظرات رهبری عمل شود و اجازه موج سواری دشمنان را ندهند.
وی اضافه كرد: امروز مردم ناراحت و معترض هستند و حق با مردم است اما مراقب عناصر نفوذی برای به انحراف كشاندن خواسته مردم باشند، مسئولان هم اقدام عاجل برای رفع مشكلات و مدیریت بازار داشته و به داد اقشار ضعیف جامعه برسند.
این مرجع تقلید برخورد با كسانی كه به اقتصاد كشور صدمه می رسانند و مردم را دچار مشكل می كنند را در هر سطحی كه هستند خواهان شد و با اشاره به اینكه دوقطبی كردن جامعه بسیار خطرناك است اظهار داشت: جامعه نباید دوقطبی شود ولی نمی دانم چرا بعضی ها اصرار دارند كه جامعه را با سخنان بی خود كه ثمری برای كشور و نظام و مردم ندارد ملتهب و دوقطبی كنند. بجای این حرف ها به مردم خدمت كنید.1397/04/06
15:01:48
5.0 / 5
4579
تگهای خبر: فرهنگ , قرآن
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲
عطر حرم

atreharam.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عطر حرم محفوظ است

عطر حرم

عطر و ادکلن و اسانس