قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی كشور:

غیرت انقلابی شعار 13 آبان امسال است

غیرت انقلابی شعار 13 آبان امسال است عطر حرم: قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی كشور با بیان این كه تببین ارزش های انقلاب یكی از ضرورت های اجرایی در برنامه ریزی مناسبت های ملی و مذهبی است، اظهار داشت: شعار 13 آبان امسال «غیرت انقلابی» می باشد.


به گزارش عطر حرم به نقل از ایسنا، «نصرت الله لطفی» در نشست خبری مردم را نقش آفرین اصلی در همه عرصه های انقلاب اسلامی دانست و بیان كرد: خیلی از اتفاقاتی كه در تاریخ مانند آنچه كه در مدرسه علمیه فیضیه قم اتفاق افتاد، قیام مردم یزد و دیگر شهرها نشان از نقش مهم و تأثیرگذار مردم در آن ها است.
وی با بیان این كه نظام متكی بر مردم تنها نظام شكست ناپذیر است، اضافه كرد: هر ساختاری حكومتی و هر رژیمی را با تهدید و با جنگ سخت امكان سقوطش هست الی نظام متكی بر مردم كه نمی توان به این آسودگی ها دچار مشكل و خطر كرد.
قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی كشور با اشاره به این كه تجلی حضور مردم در نظام اسلامی و نمایش مردمی بودن نظام در دو عرصه انتخابات و بزرگداشت ایام الله نمود جهانی دارد، اظهار داشت: در انتخابات یك فضای سیاسی حاكم است و حضور مردم به شرایط حاكم در انتخابات بستگی دارد اما در عرصه بزرگداشت ایام الله و راهپیمایی ها اعتقادات دینی و انقلابی مردم تأثیرگذار است و در این مراسمات چیزی به عنوان حزب و گروه مطرح نیست و یك سال توطئه و شیطنت با یك راهپیمایی عظیم مردم خنثی می گردد.
این مقام مسئول خاطرنشان كرد: برای حضور مردم درصحنه مقدماتی لازم است و آن مقدمات به شكل ستادهای تشكیل دهنده برنامه ریزی هر مناسبت و مراسمی است كه حلقه وصل این بخش با مردم اصحاب رسانه هستند به این معنا كه اگر نقششان را به خوبی عمل كنند شاهد خلق حماسه خواهیم بود.
لطفی در ادامه با اشاره به این كه مناسبت های انقلاب كاركرد جناحی ندارد، تصریح كرد: این مناسبت ها مرتبط با آرمان های اصیل امام (ره) و حفظ نظام انقلاب اسلامی ایران است.
قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی كشور شعار 13 آبان امسال را غیرت انقلابی اعلام نمود و اظهار داشت: ان شاء الله هر انقلابی غیرتمندی در یوم الله 13 آبان با مشت های گره كرده خود درصحنه حضور خواهند داشت و این كه دیوار آمریكا فروریختنی است به دیوار در حال ریزش نباید تكیه كرد.


 

1396/07/30
14:47:59
5.0 / 5
5619
تگهای خبر: اسلام , مذهب , مقدس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
عطر حرم

atreharam.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عطر حرم محفوظ است

عطر حرم

عطر و ادکلن و اسانس