آیت الله نوری همدانی: حوزه علمیه هیچگاه سكولار نبوده و نخواهد بود

آیت الله نوری همدانی: حوزه علمیه هیچگاه سكولار نبوده و نخواهد بود عطر حرم: آیت الله نوری همدانی اظهار داشت: بخشی از سخنان سخنران و برخی از شعارها نادرست و باعث تاسف بود و اجازه نخواهیم داد كسی خدمات مراجع و علما بزرگ و حوزه علمیه را زیر سوال ببرد و از مسئولان محترم حوزه می خواهم كه سریعا مبحث پیگیری شود.


به گزارش عطر حرم به نقل از ایسنا، آیت الله نوری همدانی بامداد امروز در مشهد مقدس ضمن اظهار تاسف از بعضی مطالب و شعارهای تجمع طلاب در مدرسه فیضیه اظهار داشت: در شرایط فعلی كشور نیاز به تفكر و كمك برای حل مشكلات مردم دارد و این تجمع هم ظاهرا برای همین مبحث بود اما چطور میشود كسی بیاید سخن بگویید و حوزه علمیه و خدمات علماء و مراجع را زیرسوال ببرد.
وی ادامه داد: حوزه علمیه كه در طول تاریخ در مقابل ظلم ماند استكبار ستیز بود حال این گونه قضاوت بی انصافی است. حوزه هیچ گاه سكولار نبود و نیست و نخواهد بود. چرا باید كسی را به حوزه بیاورند كه از حوزه بی خبر باشد.
وی برخی شعارهای دست نوشته شده را در این تجمع بسیار ناراحت كننده دانسته و بیان كرد: كسانی كه این شعارها را نوشتند خواسته به حق طلاب و علماء را منحرف كردند. علما و و مراجع خواهان كمك به مردم هستند.
آیت الله نوری همدانی تصریح كرد: بخشی از سخنان سخنران و برخی از شعارها نادرست و باعث تاسف بود و اجازه نخواهیم داد كسی خدمات مراجع و علما بزرگ و حوزه علمیه را زیر سوال ببرد و از مسئولان محترم حوزه میخواهم كه سریعا مبحث پیگیری شود.1397/05/29
14:55:42
5.0 / 5
4532
تگهای خبر: حوزه علمیه , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
عطر حرم

atreharam.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عطر حرم محفوظ است

عطر حرم

عطر و ادکلن و اسانس