ایده هایی با شال سبز برای تكریم غدیر

ایده هایی با شال سبز برای تكریم غدیر عطر حرم: كتاب «ایده هایی با شال سبز» با عنوان فرعی «ایده های كاربردی برای ترویج و تكریم غدیر» انتشار یافته است.


به گزارش عطر حرم به نقل از ایسنا، كتاب «ایده هایی با شال سبز» راهكارهای احیای رسوم و سنت های غدیری را در قالب ۱۲ دسته موضوعی تعریف كرده و ذیل هر یك از آن ها، به معرفی ایده های در رابطه با هر مبحث می پردازد.
در معرفی این كتاب عنوان شده است: كتاب «ایده هایی با شال سبز؛ ایده های كاربردی برای ترویج و تكریم غدیر» بسته جامعی از ایده های غدیری است كه با رجوع به مجموعه های غدیری فعال در زمینه ترویج و تكریم غدیر گردآوری شده است.
بیان ایده به زبان ساده، همراه با تعریف شرایط اجرا همچون زمان و مكان اجرا و مخاطب ایده، همینطور برخورداری از احادیث و روایات غدیری در انتها كتاب، از خصوصیت های این كتاب است.
معرفی تشكل های فعال غدیری در كشور و عرضه سابقه فعالیت فرهنگی، هنری و پژوهشی آن ها هم از خصوصیت های دیگر كتاب است.
همچنین نماز جماعت غدیر، زیارت غدیر، تغذیه غدیر، خطابه ی غدیر، غدیریه سرایی، تكریم سادات، شادمانه های غدیری، كودكان غدیری، پژوهش های غدیری، هدیه های غدیری، ایده های ترویجی غدیر و ایده های تامین مالی غدیر، فهرست اصلی این كتاب را تشكیل می دهند.
كتاب «ایده هایی با شال سبز؛ ایده های كاربردی برای ترویج و تكریم غدیر»از سوی كانون خورشید بر مبنای ایده ای از باشگاه ایده پردازان مسجدی تهیه و از جانب انتشارات شهید كاظمی انتشار یافته است.
علاقه مندان می توانند برای خرید این كتاب با بیش از ۳۵ درصد؛ ۱۲ هزارتومان به سایت مسجدكالا رجوع كنند و یا با شماره تلفن ۰۹۱۳۵۵۲۷۰۳۵ تماس بگیرند.1397/06/06
14:12:46
5.0 / 5
5643
تگهای خبر: مسجد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
عطر حرم

atreharam.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عطر حرم محفوظ است

عطر حرم

عطر و ادکلن و اسانس