به همت نشر لوگوس؛

روزنامه نگاری دیگرگونه، صداهای دیگرگونه منتشر گردید

روزنامه نگاری دیگرگونه، صداهای دیگرگونه منتشر گردید عطر حرم: روزنامه نگاری دیگرگونه، صداهای دیگرگونه نوشته تونی هاركاپ با ترجمه مهدی منتظرقائم و جعفر محمدی به همت نشر لوگوس منتشر گردید.


به گزارش عطر حرم به نقل از مهر، كتاب «روزنامه نگاری دیگرگونه، صداهای دیگرگونه» اخیرا توسط نشر لوگوس وارد بازار كتاب شد.
این كتاب نوشته تونی هاركاپ، روزنامه نگار باتجربه و استاد دانشگاه شفیلد است و مهدی منتظرقائم استاد ارتباطات دانشگاه تهران و جعفر محمدی پژوهشگر آزاد حوزه رسانه آنرا به فارسی برگردانده اند.

مترجمان كتاب معتقدند: «بررسی مطبوعات در ایران نشان داده است شكاف عمیقی بین آن چه كه كاركرد یك نشریه –به لحاظ نظری- نامیده میگردد با آن چه كه در واقعیت امر مشاهده می شود، وجود دارد. این شكاف منبعث از عوامل گوناگون سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی و تاریخی است كه پرداختن به همه شئون آنها در این مقال نمی گنجد. بعنوان یك مدرس دانشگاه كه در محافل و جلسات علمی و اداری متعددی حضور داشته ام، كمابیش از تحلیل های صورت گرفته در این حوزه باخبر هستم. اغلب این تحلیل ها با فروكاستن سوژه «آسیب شناسی مطالعه مطبوعات» یا «اقبال ضعیف به مطبوعات، » به مسائل فردی و روانشناختی در حوزه مخاطب، علت را در گزاره های كلی از قبیل «پائین بودن سطح سواد» یا نهایتا «پائین بودن فرهنگ مطالعه» جستجو می كنند كه حاصل این امر غفلت از ساختار رسانه و مناسبات حاكم بر عرصه رسانه ای جامعه است.»
«روزنامه نگاری دیگرگونه، صداهای دیگرگونه» متشكل از ۱۱ فصل است كه نشر لوگوس آنرا در قطع رقعی با جلد شومیز و در ۲۱۵ صفحه به قیمت ۳۴۰۰۰ تومان به بازار نشر عرضه نموده است.

1397/10/15
14:11:02
5.0 / 5
4289
تگهای خبر: فرهنگ
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
عطر حرم

atreharam.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عطر حرم محفوظ است

عطر حرم

عطر و ادکلن و اسانس