مدیر كل تبلیغات اسلامی استان اردبیل:

۴۰۰ سالگی انقلاب را باز جشن خواهیم گرفت

۴۰۰ سالگی انقلاب را باز جشن خواهیم گرفت عطر حرم: مدیر كل تبلیغات اسلامی استان اردبیل اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران با بها دادن به كرامت انسانی بساط هر چه تبعیض و رفتار وحشیگرایانه مقابل طبقات جامعه بود را برچید و به آن تمام كرد.


به گزارش عطر حرم به نقل از ایسنا، حجت الاسلام مهدی ستوده در همایش وعاظ و روحانیون در اردبیل اظهار نمود: در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران ما با تدارك بیشتر از ۲۵۰ برنامه در مناطق مختلف استان با كمك كانون مداحان و شعرا، انجمن های اسلامی، اعضای شورای هیئت های مذهبی و... اهتمام داریم تا بیشتر از گذشته دستاوردهای نظام اسلامی را به شایستگی تبیین و تشریح نماییم.
وی اشاره كرد: باید نسل چهارم انقلاب بیشتر از هر زمان دیگر به این افتخارات آگاهی یافته و در قیاس با دوران سیاه ستمشاهی اهتمام كنند تا حامی انقلاب و دستاوردهای نظام اسلامی باشند.
مدیر كل تبلیغات اسلامی استان اردبیل با اشاره به اینكه مجموعه های تاثیرگذاری همچون هیأت های مذهبی، شعرا و مداحان در تبیین این دستاوردها نقش اساسی دارند، اضافه كرد: بیشتر از هر زمان دیگر علما و روحانیون باید به اهمیت سوژه تبلیغ و تشریح ابعاد مختلف این نهضت عظیم اقدام نموده و زمینه روشنگری را در جامعه فراهم آورند.
ستوده افزود: برخلاف نظام های شاهنشاهی كه ذره ای برای مردم و اقشار مختلف جامعه اهمیت قایل نبودند محوریت پیروزی انقلاب اسلامی ولایت فقیه و مردم بوده و اصلی ترین كانون تحول در این جامعه را خود مردم می سازند.
وی اصالت و ماهیت انقلاب اسلامی را بر اساس ارزش های دینی و اسلامی و ترویج روحیه جهادی و شهادت طلبی، حركت موثر مردم در صحنه های مختلف توصیف كرد و اظهار داشت: امروز عده ای وارد میدان شدند تا با كتمان شرایط ۴۰ ساله انقلاب و ناكارآمد جلوه دادن دستاوردهای جمهوری اسلامی ایران به شبهه افكنی دست زده و در حقیقت زمینه ساز فتنه و آشوب دیگری باشند.
مدیر كل تبلیغات اسلامی استان اردبیل بیان كرد: در ۴۰ سال قبل نه تنها كرامت انسان ها احیا شده بلكه ما اجازه دخالت بیگانگان را در این كشور ندادیم در حالیكه پیش از پیروزی انقلاب اسلامی در همین ایران با نگاه تبعیض آمیز به مردم اهتمام می كردند تا برای غربی ها حق و حقوق توحش پرداخت كنند و زندگی مردم را همپای وحوش و حیوانات تلقی كنند.
ستوده افزود: هر چند دشمنان احساس می كردند كه نظام اسلامی ما بمانند خیلی از انقلاب های دنیا عمر ۴۰ سالگی خودرا نمی بیند اما امروز به كوری چشم آنها نه تنها ۴۰ سالگی بلكه ۴۰۰ سالگی انقلاب را باز جشن خواهیم گرفت.1397/11/06
15:00:19
5.0 / 5
4379
تگهای خبر: اسلام , اسلامی , تبلیغات , جشن
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۱
عطر حرم

atreharam.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عطر حرم محفوظ است

عطر حرم

عطر و ادکلن و اسانس