براتی:

برنامه ریزی برای نوجوانان و خانواده اولویت كانون های مساجد كشور است

برنامه ریزی برای نوجوانان و خانواده اولویت كانون های مساجد كشور است به گزارش عطر حرم مدیركل امور استان ها و حقوقی ستاد هماهنگی كانون فرهنگی مساجد كشور، اظهار داشت: تدوین و اجرای برنامه ویژه نوجوانان و خانواده اولویت كانون های مساجد كشور در شرح مأموریت جدید است.


«حسین براتی» در گفتگو با ایسنا، اظهار نمود: خوشبختانه امسال پس از گذشت ۲۷ سال از فعالیت این نهاد فرهنگی، اساسنامه ستاد عالی كانون های فرهنگی هنری مساجد كشور به تصویب شورای عالی انقلاب فرهنگی رسیده است.
وی با اشاره به این كه جلسات شورای سیاستگذاری با عضویت سه وزیر در بالاترین سطح خود امسال تشكیل شده، اضافه كرد: تدوین و تعیین افق برنامه برای ستاد عالی كانون های فرهنگی هنری مساجد كشور همچون اقدامات انجام شده و در دستور كار این شورا در سطح كشور است و در شرح مأموریت جدید كانون های مساجد كشور تدوین برنامه ویژه برای دو جامعه هدف نوجوانان و خانواده در دستور كار قرار گرفته است.
براتی با بیان این كه مساجد خواستگاه عامه مردم است اظهار داشت: عرضه خدمات فرهنگی و هنری به تمام اقشار جامعه همچون مهمترین رسالت كانون های فرهنگی هنری مساجد در كشور به حساب می آید.
وی با بیان این كه شورای سیاستگذاری با دبیری اداره كل ارشاد، ریاست نماینده ولی فقیه و نایب رئیسی استاندار در استان های كشور راه اندازی می شود، تصریح كرد: نماینده ولی فقیه، استاندار، مدیركل فرهنگ و ارشاد اسلامی، مدیركل اوقاف، مدیركل سازمان تبلیغات، فرمانده بسیج، مدیركل آموزش و پرورش، مدیركل ورزش و جوانان، شهردار یزد، مدیریت حوزه علمیه و نماینده دبیرخانه كانون مساجد در استان عضو این شورا هستند.
برائت با بیان این كه حضور بیشتر از پیش جوانان در مساجد مستلزم هم افزایی گسترده های دستگاه های عضو شورای سیاستگذاری است، تصریح كرد: امیدواریم بتوانیم با فعالیت كانون ‎های فرهنگی هنری صفوف نماز جماعت مساجد كشور را بیشتر از پیش افزایش دهیم.1397/12/28
22:12:47
5.0 / 5
4493
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵
عطر حرم

atreharam.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عطر حرم محفوظ است

عطر حرم

عطر و ادکلن و اسانس