رئیس سازمان تبلیغات اسلامی:

مأموریت سازمانی تبیین اطلاعیه ای گام دوم برعهده سازمان تبلیغات اسلامی است

مأموریت سازمانی تبیین اطلاعیه ای گام دوم برعهده سازمان تبلیغات اسلامی است عطر حرم: رئیس سازمان تبلیغات اسلامی با اشاره به اینكه تمام اقشار تأثیرگذار جامعه در قبال بیانیه گام دوم وظیفه دارند اظهار داشت: مأموریت سازمانی تبیین اطلاعیه ای گام دوم برعهده سازمان تبلیغات اسلامی است.


به گزارش عطر حرم به نقل از ایسنا، به نقل از سازمان تبلیغات اسلامی حجت الاسلام والمسلمین قمی در نشست معاونین تبلیغات اسلامی كشور در سخنانی به فعالیت های مؤثر فرهنگی معاونت های فرهنگی این سازمان اشاره نمود و اظهار نمود: هر قدر كه انقلاب اسلامی رو به جلو می رود باید مساجد پر رونق تر باشند و امامان جماعت بیشتر از امامت یك نماز بلكه امامت واقعی مردم را برعهده داشته باشند.
وی به ضرورت پرداختن ویژه به بیانیه گام دوم انقلاب اشاره نمود و اظهار داشت: در هر مقطعی متناسب با نیازهای انقلاب یك مطلبی را تلاش می نماییم بیشتر مورد توجه مخاطبین قرار گیرد پس در این مقطع علاوه برنامه های سازمان پرداختن به بیانیه گام دوم اولویت دارد.
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی اضافه كرد: رهبر معظم انقلاب اطلاعیه ای صادر فرموده اند و تاكید داشتند نامه و پیام نیست بلكه اطلاعیه ای متناسب با مقطع ۴۰ سالگی انقلاب است. باید به این مساله توجه ویژه داشت كه مقام معظم رهبری می خواستند در این مقطع حرفی را متناسب با فهمی كه از انقلاب در این مقطع وجود دارد با جامعه در بین بگذارند.
قمی افزود: رهبری تاكید داشتند روی بیانیه گام دوم كار شود تا تبدیل به گفتمان شود. در همین راستا به ایشان قول دادیم در ماه مبارك رمضان یك قدم در این راستا برداشته شود چونكه فرصت ضیافت الله را در پیش داشتیم.
وی احیای محله ها را یكی از برنامه های سازمان تبلیغات دانست و اظهار داشت: ما می خواهیم در افق چندساله محله ها را احیا نماییم و امام جماعت در محله محور باشد.
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی اضافه كرد: مأموریت سازمانی تبیین اطلاعیه ای گام دوم برعهده سازمان تبلیغات اسلامی است پس می خواهیم از فرصت استفاده نمائیم. كلیشه ای و نخ نما هم نمی خواهیم كار نماییم بلكه هنرمندانه و طوری كه برجان مخاطب بنشیند انجام دهیم.
قمی عنوان كرد: ثمره و بركت سازمان تبلیغات در كاهش آلام جامعه، زندگی مردم و سبك زندگی باید مشخص روشن باشد پس وقتی مردم با مشكلاتی روبه رو شدند باید طلبه ها در میدان باشند و اساسأ به سمت اجتماعی تر شدن تبلیغ می رویم در حالیكه متعصب به تبلیغ سنتی هستیم و این نوع تبلیغ را باز ارج می نهیم.
وی افزود: نباید دانشگاه ها، معلمان و دانشجویان برخورد سوری با بیانیه داشته باشند.
درانتها این مراسم معاونین ادارات تبلیغات اسلامی استان های كشور به بیان دیدگاه ها و فعالیت های خود پیرامون تبلیغ درباب بیانیه گام دوم در استان های خود پرداختند.

1398/02/04
14:16:47
5.0 / 5
4279
تگهای خبر: اسلام , اسلامی , امام , تبلیغات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۱
عطر حرم

atreharam.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عطر حرم محفوظ است

عطر حرم

عطر و ادکلن و اسانس