قائم مقام سازمان تبلیغات اسلامی:

نسبت به تولید محصولات حوزه حجاب مسئولیت جدی داریم

نسبت به تولید محصولات حوزه حجاب مسئولیت جدی داریم به گزارش عطر حرم قائم مقام رئیس سازمان تبلیغات اسلامی اظهار داشت: با تمام محدودیت هایی كه سازمان تبلیغات اسلامی با آن روبه رو است اما نسبت به تولید محصولات حوزه حجاب مسئولیت جدی داریم.


به گزارش عطر حرم به نقل از مهر، محمدمهدی دادمان قائم مقام رئیس سازمان تبلیغات اسلامی در دیدار با اعضای هیات مدیره انجمن تولیدكنندگان محصولات حجاب با اشاره به اینكه نگاه زنجیره ای به محصولات خدمات فرهنگی نگاه بسیار درستی است و تا وقتی نگاهمان را به سمت ملزومات تبدیل زیست بوم و تولید محصولات و خدمات فرهنگی به صورت زنجیره ای و صنایع فرهنگی نبریم اتفاق خاص و ویژه ای نمی افتد.

وی اظهار داشت: با تمام محدودیت هایی كه سازمان تبلیغات اسلامی با آن روبه رو است ما نسبت به تولید محصولات حوزه حجاب مسئولیت جدی داریم و باید كل این چرخه، محصولات و نسبت های آنها بایكدیگر را ببینیم و به تشكل ها، نمایشگاه ها و رویدادهای این عرصه دقت كنیم.

دادمان اضافه كرد: ما باید قدم به قدم اقدامات شكل گرفتن واقعی سوژه صنایع فرهنگی در جبهه انقلاب و تحقق نگاه زنجیره ای و ارتباطی كه محصول را از قبل از تولید تا بعد از توزیع و نسبت محصولات را دنبال می كند، طراحی نماییم.

گفتنی است قبل از این حجت الاسلام قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی در دیدار با حضرات آیات تحریری، جاودان و رشاد و برخی از دیگر علمای تهران كه به مناسبت روز تبلیغ و اطلاع رسانی دینی انجام شد، خبر از تولید پارچه چادرسیاه، توسط تولیدگران ایرانی داده بود كه این سازمان تبلیغ و پشتیبانی از این محصول و موارد مشابه آنرا در دستور كار دارد.

1398/04/06
11:09:44
5.0 / 5
4780
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵
عطر حرم

atreharam.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عطر حرم محفوظ است

عطر حرم

عطر و ادکلن و اسانس