آیت الله علوی گرگانی:

زبان از شكر این حركت عظیم اسلامی عاجز است

زبان از شكر این حركت عظیم اسلامی عاجز است به گزارش عطر حرم آیت الله علوی گرگانی در پیامی ضمن تقدیر و تشكر از خلق حماسه اربعین حسینی آورده است: حقیقتاً زبان از شكر این خروش الهی و حركت عظیم اسلامی كه تعظیم شعائر دینی را به همراه دارد عاجز است.به گزارش عطر حرم به نقل از ایسنا، متن پیام آیت الله علوی گرگانی به این شرح است:

«بسمه تعالی

قال الله تعالی "و من یعظم شعائر الله فانها من تقوی القلوب" جریان عظیم اربعین و زیارت میلیون ها نفر به صورت همزمان از اقصی نقاط جهان موضوعی نیست كه بتوان از آن بعنوان یك امر عادی یاد كرد بلكه از شواهد و قرائن می توان ولایت حقه مهدویه را در تمامی ابعاد مشاهده كرد.

همراهی با این موج خروشان نه تنها سبب صیانت باطنی برای زوار و محبان دوده عصمت و طهارت علیهم السلام می شود بلكه در عرصه جهانی هم موجبات صیانت از مكتب روح بخش پیامبر عظیم الشان اسلام حضرت محمد مصطفی صلی الله مقابل و آل را فراهم می آورد.

حقیقتا زبان از شكر این خروش الهی و حركت عظیم اسلامی كه تعظیم شعائر دینی را به همراه دارد عاجز است.

اینجانب صمیمانه از مردم عراق كه با جان و دل پذیرای خیل عظیم زوار حسینی مقابل السلام بودند تشكر می كنم. همین طور از زائران گرامی كه رنج پیاده روی را به جان خریدند و تمامی نیروهای خدمتگزار شامل دولت محترم، هیئات مذهبی، موكب داران، رسانه ها و صدا و سیما، نیروهای نظامی و انتظامی، امنیتی و درمانی، كارمندان ادارات و نهادهای مختلف كشور كه در این راه مخلصانه خدمت كردند تشكر وافر دارم و امیدوارم كه خداوند به بركت اینگونه حركات الهی عنایت و لطف خودرا شامل حال ملت عراق و ایران كرده و آنها را از دشمنی ها و رنج ها در امان نگه دارد. ۹۸.۰۷.۲۹»منبع:

1398/08/02
23:55:43
5.0 / 5
4182
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۱
عطر حرم

atreharam.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عطر حرم محفوظ است

عطر حرم

عطر و ادکلن و اسانس