شیشه ادكلن را روی خود خالی نكنید

شیشه ادكلن را روی خود خالی نكنید عطر حرم: خانم ها از آقایونی كه بیش از حد به خودشان می‌رسند و شیشه ادكلن را روی خود خالی می‌كنند رنجیده می‌شوند.


تمام خانم‌ها چه قبل از ازدواج و چه بعد از ازدواج راجع به همسرشان خیالبافی‌هایی را می‌كنند. اینكه همسرشان بهترین مرد روی زمین هست و همیشه با هم رفتار همراه با محبت را دارند و هیچگاه بین آن‌ها اختلافی ایجاد نمی‌شود. اما باید بدانیم كه زندگی همیشه این گونه نیست.
 
همیشه این طور نیست كه هیچ مشكلی وجود نداشته باشد و همه چیز در صلح و دوستی سپری شود. هیچ انسانی كمال مطلق را ندارد یعنی هیچ انسانی به غیر از ائمه اطهار، وجود ندارد كه فقط مثبت باشد و هیچ نقطه ضعفی نداشته باشد. همان طور كه ما خانم‌ها ممكن است یه زمان هایی باعث رنجش خاطر مردان بشویم، مردان هم ممكن است زمان هایی باعث رنجش خاطر زنان بشوند.
 
آقای محترم اگر این ۶ كار را انجام می‌دهی، بدان رنجش آور هستند!
 
۱. پنهان كردن احساسات درونی
 
۲. استفاده زیاد از فضای مجازی
 
۳. پوشیدن هر روزه‌ی لباس‌های مشابه
 
۴. بی توجهی
 
۵. بیش از حد به خود رسیدگی كردن
 
۶. اعتقاد داشتن به این مساله كه زنان رانندگان ماهری نیستند
 
 
پنهان كردن احساسات درونی
 
ممكن است برای هر مردی این اتفاق بیافتد كه زمان هایی بی حوصله هست و حتی حوصله حرف زدن با همسرش را نداشته باشد. این مساله كاملا طبیعی هست و در اصطلاح می‌گوییم این مرد نیاز دارد مدتی را در غار تنهایی خودش باشد. ولی زنان به این مساله بسیار حساس هستند و با دیدن این صحنه كه همسرشان در خانه هست، ولی حوصله حرف زدن با او را ندارد و در سكوت فرو رفته است، بسیار آزرده خاطر می‌شوند تا جایی كه ممكن است با خود به افكار نامطلوبی هم فرو بروند. پیشنهاد ما اینجا این است كه اگر مردی به این حالت رسید كه روزی یا ساعتی را دوست ندارد در جمع باشد یا دوست ندارد با همسرش باشد، این مساله را پنهان نكند و خیلی راحت و دوستانه با همسرش صحبت كند و علت این اتفاق را برای همسرش بیان كند. معمولا در این زمان‌ها خانم‌ها از همسرشان علت بی حوصلگی را می‌پرسند و معمولا مردان پاسخی نمی‌دهند. همین پاسخ ندادن باعث ایجاد دلخوری‌ها می‌شود. اما اگر مرد به همسرش بیان كند كه كمی خسته است و هیچ اتفاقی نیفتاده و او را مطمئن كند كه مشكلی وجود ندارد، در این زمان خانم هم راحت‌تر می‌تواند با این اتفاق كنار بیاید. البته بهتر است كه این را هم به همسرتان بگوید كه چه مدت زمانی را نیاز دارید تن‌ها باشید. فقط توجه داشته باشید كه این مدت طولانی نباشد و به بیشتر از چند ساعت نرسد.
 
استفاده زیاد از فضای مجازی
 
اگر افراد از فضای مجازی به درستی استفاده كنند، فواید بسیاری را می‌تواند داشته باشد. اما اگر استفاده از این فضا، مدیریت نشود می‌تواند برای فرد و زندگیش مضر باشد. اگر متاهل هستید سعی كنید در زمان هایی كه در كنار همسرتان هستید زیاد به سراغ فضای مجازی نروید، زیرا خانم‌ها با توجه به اینكه روحیه حساس تری دارند، با دیدن این صحنه كه همسرشان مدام در فضای مجازی هست، احساس خطر می‌كنند. پیشنهاد می‌شود اگر هم می‌خواهید در منزل استفاده كنید به این صورت باشد كه بعد از رسیدن به منزل در ابتدا به سراغ گوشی‌های خود نروید و همسرتان را حساس نكنید و اینكه زمان هایی وارد این فضا بشوید كه همسرتان هم در كنارتان هست و قرار هست با هم صفحه‌ای را مشاهده نمایید.
 
پوشیدن هر روزه لباس‌های مشابه
 
معمولا در زمینه لباس پوشیدن، خانم‌ها مهارت ویژه‌ای دارند و از تعداد لباس‌های بیشتری برای ست كردن آن‌ها استفاده می‌كنند. اما برخی از مردان خیلی توجهی به ظاهر خود ندارند. این مساله نیز برای زنان می‌تواند بسیار رنجش آور باشد. اگر جزء آن دسته از مردانی هستید كه اهل رسیدگی به ظاهر خود نیستند، لطفا از همسرتان كمك بگیرید.
 
بی توجهی
 
دغدغه خیلی از خانم‌ها این است همسرشان به آن‌ها بی توجه هست. این زنان ابتدا باید توجه را تعریف كنند. چه كارهایی همسرشان انجام بدهند یعنی توجه گرفته اند؟ زنانی كه از همسرشان توجه نمی‌بینند بسیار آزرده خاطر می‌شوند. اگر می‌خواهید زندگی متاهلی شما به مشكل نخورد، یك راهكار آن این است كه از همسرتان بپرسید كه دوست دارد در چه زمان هایی از شما توجه ببیند. برای مثال برخی از زنان دوست دارند در میهمانی ها، بر سر سفره غذا، در سفر، در كنار خانواده خودشان و یا همسرشان و ...، توجه ویژه‌ای از همسرشان دریافت كنند. اگر شما به عنوان یك مرد بدانید كه همسرتان چه نوع توجه و محبتی را تمایل دارد بگیرد، باز یك قدم به خوش بختی نزدیك‌تر می‌شوند.
 
بیش از حد به خود رسیدگی كردن
 
همان طور كه زنان از مردی كه به خودش نمی‌رسد بیزار هستند، از مردانی هم كه بیش از حد به خودشان می‌رسند و شیشه ادكلن را روی خود خالی می‌كنند نیز رنجیده می‌شوند. اگر جز آن دسته از مردان هستید كه علاقه زیاد به ادكلن زدن دارید برای اینكه حساسیت همسرتان را برافروخته نكنید از شب قبل هر چقدر خواستید ادكلن را بر روی لباستان بزنید و صبح هنگام رفتن بیرون منزل این كار را نكنید و همسرتان را حساس نكنید. بهترین كار این است كه به صور كلی مرتب و آراسته باشید، ولی بهترین لباس‌ها و عطرهایتان را در زمانی كه با همسرتان هستید استفاده كنید.
 
اعتقاد داشتن به این مساله كه زنان رانندگان ماهری نیستند
 
رانندگی كردن نه زنانه هست و نه مردانه. آقای محترم، لطفا اینقدر نگو خب زن است دیگر، نمی‌تواند پارك دوبل كند. زنان به این جمله حساس هستند.
1396/04/23
23:33:33
5.0 / 5
6615
تگهای خبر: ادكلن , خوشبو , عطر , گل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۲
عطر حرم

atreharam.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عطر حرم محفوظ است

عطر حرم

عطر و ادکلن و اسانس