نماینده ایران دررشته ترتیل سی وهفتمین مسابقات بین المللی معرفی گردید

نماینده ایران دررشته ترتیل سی وهفتمین مسابقات بین المللی معرفی گردید عطر حرم: احسان محمدی، با بیشترین امتیاز از طرف هیئت داوران بعنوان نماینده كشورمان در مسابقات قرآن معرفی گردید.به گزارش عطر حرم به نقل از مهر، آزمون انتخابی برای معرفی نماینده كشورمان در رشته ترتیل سی وهفتمین دوره مسابقات بین المللی قرآن جمهوری اسلامی ایران از بامداد روز پنجشنبه، ۱۰ بهمن ماه آغاز و در دو نوبت بامداد و عصر ادامه یافت. و در نهایت احسان محمدی، با بیشترین امتیاز از طرف هیئت داوران بعنوان نماینده كشورمان در این مسابقات معرفی گردید.
در این آزمون ۱۱ شركت كننده كه حائز رتبه ممتاز رشته ترتیل در پنج دوره اخیر مسابقات سراسری قرآن كریم شده بودند، حضور داشتند كه به رقابت با یكدیگر پرداختند.
محمدمهدی بیگی از تهران، علی قنبری از تهران، حسام قانعی از فارس، فؤاد مولودی از كردستان، حجت الاسلام امین صیدی از كرمانشاه، مهدی كشاورز از فارس، احسان محمدی از خراسان رضوی، بهزاد صادق زاده از اردبیل، محمدجواد جاوری از تهران، محمدجواد نصیری از اصفهان و سیدرضا حسینی از زنجان ۱۱ شركت‎كننده حاضر در این رقابت بودند كه در نهایت احسان محمدی بیشترین امتیاز را برای حضور در مسابقات بین المللی كسب نمود.
همچنین داوری این آزمون را هشت نفر از داوران كشوری و بین المللی كشورمان شامل محمدرضا پورزرگری و عباس امام جمعه در رشته تجوید، رحیم خاكی و امین پویا در رشته صوت، محسن یاراحمدی و صالح اطهری فرد در رشته لحن و حمیدرضا مستفید و حسین اخوان اقدم در رشته وقف و ابتدا را بر عهده داشتند.
یادآور می شود امسال برای نخستین بار تصمیم گرفته شد تا رشته ترتیل به سی وهفتمین دوره مسابقات بین المللی قرآن ایران اضافه شود، باتوجه به این موضوع، انتخاب نماینده كشورمان در این رشته مستلزم برگزاری آزمون از برگزیدگان این رشته در پنج سال اخیر مسابقات سراسری قرآن كریم بود.
سی وهفتمین دوره مسابقات بین المللی قرآن ایران فروردین ماه سال آینده در شهر مشهد در گروه های مختلف انجام می شود.


منبع:

1398/11/13
08:39:04
5.0 / 5
4223
تگهای خبر: اسلام , اسلامی , امام , جشن
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
عطر حرم

atreharam.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عطر حرم محفوظ است

عطر حرم

عطر و ادکلن و اسانس