تازه ترین اثر اسماعیل شفیعی سروستانی؛

كتاب كرب و بلای امام زمان(عج) و مرابطه مومنانه منتظران منتشر گردید

كتاب كرب و بلای امام زمان(عج) و مرابطه مومنانه منتظران منتشر گردید به گزارش عطر حرم كتاب كرب و بلای امام زمان(عج) و مرابطه مومنانه منتظران جدیدترین اثر اسماعیل شفیعی سروستانی است كه توسط انتشارات موعود عصر(عج) به چاپ رسیده است.


به گزارش عطر حرم به نقل از مهر، كتاب «كرب و بلای امام زمان (عج) و مرابطه مومنانه منتظران» جدیدترین اثر اسماعیل شفیعی سروستانی است كه توسط انتشارات موعود عصر (عج) به چاپ رسیده است.
همواره و در طول تاریخ، هر یك از حضرات انبیا و اوصیای الهی بسته به شرایط تاریخی و عصری كه در آن می زیستند و حوزه مأموریتی كه خداوند تعالی بر عهده آنها گذارده بود، مستعد و پذیرای ابتلائاتی می شدند. مهجوریت و خانه نشینی، حبس و اسارت، مهاجرت و غربت، ضربت و شهادت و سرانجام غیبت. هر یك به مثابه كرب و بلایی بودند كه آن اولیاءالله، خویش را مهیای آن ساخته و در كمال رضایت و صبر پذیرایش می شدند.
در وجهی، ابتلائات امام، حاصل حكایت تلخ بدعهدی مردم و گسست بیعت با امام بوده و از وجهی دیگر، ارتقای امام به مراتب عالی و باشكوه قرب الی الله، بعد از تجربه بلا و ابتلاء حاصل آمده است.
كتاب «كرب و بلای امام زمان (عج) و مرابطه مومنانه منتظران» با قیمت ۲۳ هزار تومان از راه سایت یاران شاپ قابل تهیه می باشد.

1398/12/20
18:20:27
5.0 / 5
3963
تگهای خبر: امام , سایت , شهادت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
عطر حرم

atreharam.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عطر حرم محفوظ است

عطر حرم

عطر و ادکلن و اسانس