درراستای لغو تحریم ها علیه مردم ایران

پاسخ دبیركل اجرایی شورای جهانی كلیساها به پیام ابراهیمی تركمان

پاسخ دبیركل اجرایی شورای جهانی كلیساها به پیام ابراهیمی تركمان به گزارش عطر حرم دكتر ایوان ساكو، دبیركل اجرایی شورای جهانی كلیساها درژنو، در پاسخ به ابراهیمی تركمان، رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی اظهار داشت: درلغو تحریم ها مقابل مردم ایران همراه و همصدا هستیم.


به گزارش عطر حرم به نقل از ایسنا، به نقل از سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، دراین پیام آمده است:
با سلام گرم از شورای جهانی کلیساها در ژنو.
امید واثق دارم باوجود ادامه چالش های ناشی از بیماری همه گیر، جنابعالی و همکارانتان در انجام وظایف مهم خود موفق باشید.
از نامه صمیمانه مورخ 20 آوریل شما بسیار سپاسگزارم و از اینکه برای اینجانب در مسئولیت دبیرکل اجرایی شورای جهانی کلیساها آرزوی موفقیت نموده اید بسیار قدردانی می کنم.
از اینکه توانستیم با دیگر سازمان های مسیحی در درخواست لغو تحریم ها مقابل ایران و سایر کشورها که متحمل سختی های زیادی شده اند، همراه و همصدا شویم بسیار خرسندم. ما همچنان به دعاهای خود برای مردم ایران و برای برقراری عدالت و صلح برای تمام مردم منطقه ادامه می دهیم.
اینجانب یادآوری بسیار مثبت جنابعالی راجع به رابطه ای که بین شورای جهانی کلیساها و مرکز گفتگوی بین ادیان و فرهنگ ها درتهران توسعه یافته را تایید و تکرار می کنم. این واقعیت که این روند گفتگوها برای ربع قرن شکوفا شده و رونق یافته، به یقین دستاورد قابل توجهی در حوزه وسیع همکاریهای دینی محسوب می شود. این ارتباطی است که ما به جد به آن متعهد هستیم و منتظر برگزاری دور بعدی گفتگوها می باشیم. همکاران من و شما در این خصوص با یکدیگر در ارتباط خواهند بود.
منبع:

1399/02/23
14:14:53
5.0 / 5
2663
تگهای خبر: ادیان , اسلام , اسلامی , بیماری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
عطر حرم

atreharam.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عطر حرم محفوظ است

عطر حرم

عطر و ادکلن و اسانس