در نامه ای به قالیباف؛

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی خواهان كمك مجلس شد

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی خواهان كمك مجلس شد رئیس سازمان تبلیغات اسلامی در نامه ای به رئیس مجلس و خطاب به نمایندگان از آنها خواهان كمك به این سازمان شد.


به گزارش عطر حرم به نقل از ایسنا، علی کریمی فیروزجایی عضو هیات رئیسه مجلس در انتها جلسه علنی امروز یکشنبه مجلس نامه حجت الاسلام محمد قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی به مجلس را به شرح زیر قرائت کرد:
«آقای قالیباف، رئیس مجلس شورای اسلامی
ضمن تشکر جساراتا همه مواردی که محضر نمایندگان عرضه داشتم شامل آشفتگی در آرایش دستگاه های فرهنگی و بارهای به زمین مانده تا کسری بودجه و عدم تناسب امکانات با وظایف، فراتر از حوزه اختیارات بنده بعنوان مسئول سازمان تبلیغات اسلامی بوده و یا به دیگران مراکز باز می گردد. بنابراین دست یاری به سمت نهاد عالی تقنین و مجلس شورای اسلامی دراز می کنم.»
امروز در جلسه علنی مجلس و در جریان بررسی چالش های فرهنگی کشور رئیس سازمان تبلیغات اسلامی به عرضه گزارشی در حوزه کاری اش پرداخت و از رهاشدگی فضای مجازی و عدم تشکیل جلسات شورایعالی فضای مجازی و شورایعالی انقلاب فرهنگی انتقاد نمود.
پس از صحبت های وی هم محمدباقر قالیباف رئیس مجلس در بخشی از صحبت هایش خطاب به رئیس سازمان تبلیغات اسلامی اظهار داشت که ما مسئول همه بایدهایی هستیم که مطرح می شود و باید مشکلات را حل نماییم. حق نداریم از خودمان انتقاد نماییم در جایی که وظیفه بر عهده ما است. باید دست به دست هم داده و مشکلات را حل نماییم. نکاتی را شما اشاره داشتید اما چه کسی باید به آن بپردازد. همه ما مسئول هستیم که وظایف مان را به درستی انجام دهیم. اگر قرار باشد مردم هم از مسؤلان نقد بشنوند پس چه کسانی باید این مسائل را حل کنند.
منبع:

1399/03/26
23:55:17
5.0 / 5
2884
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
عطر حرم

atreharam.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عطر حرم محفوظ است

عطر حرم

عطر و ادکلن و اسانس