برگزاری جلسه شورای فرهنگی دانشگاه مذاهب اسلامی

برگزاری جلسه شورای فرهنگی دانشگاه مذاهب اسلامی به گزارش عطر حرم اولین جلسه شورای فرهنگی دانشگاه مذاهب اسلامی بعد از چند سال وقفه، با حضور رئیس دانشگاه، معاونین و سایر اعضای حقیقی و حقوقی در دفتر ریاست این دانشگاه برگزار گردید.


به گزارش عطر حرم به نقل از روابط عمومی دانشگاه تقریب مذاهب اسلامی، در ابتدای این جلسه، بعد از معرفی اعضای شورای فرهنگی دانشگاه که برپایه آیین نامه جامع مدیریت دانشگاه ها انتخاب شده اند، سیدمحمد حسینی -رییس دانشگاه مذاهب اسلامی- با تاکید بر اهمیت و جایگاه فعالیتهای فرهنگی در دانشگاه اظهار داشت: بدون تردید برنامه های فرهنگی و فعالیتهای دانشجویی در کنار فعالیتهای آموزشی، علمی و پژوهشی بسیار مهم و اثرگذار می باشد و در تحقق تقریب و وحدت که هدف این دانشگاه است نقش مهمی دارد.
رئیس شورای فرهنگی دانشگاه بر برگزاری منظم و مستمر این شورا بعنوان یکی از مهمترین شوراهای دانشگاه برای سیاستگذاری و تصمیم گیری در فعالیتهای فرهنگی دانشگاه تصریح کرد.
در ادامه این جلسه معاون فرهنگی و دانشجویی گزارشی از روند تشکیل شورای فرهنگی دانشگاه عرضه کرد و دستورات جلسه اول را به بحث گذاشت که بعد از بحث و بررسی اعضا، برخی از آنها مورد تصویب قرار گرفت.1399/08/05
22:56:31
5.0 / 5
1273
تگهای خبر: آموزش , اسلام , اسلامی , دانش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۲
عطر حرم

atreharam.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عطر حرم محفوظ است

عطر حرم

عطر و ادکلن و اسانس