نمایندگان ولی فقیه سراسر كشور در واكنش به اقدام اهانت آمیز مكرون:

اهانت به ساحت مقدس پیامبر اسلام(ص) غیر قابل گذشت است

اهانت به ساحت مقدس پیامبر اسلام(ص) غیر قابل گذشت است فارس نمایندگان مقام معظم رهبری در سرتاسر كشور، با صدور اطلاعیه ای مشترك، اهانت رئیس دولت فرانسه به ساحت پیامبر اعظم اسلام(ص) را محكوم كرده و آنرا اقدامی غیر قابل گذشت ارزیابی كردند.


نمایندگان ولی فقیه در سرتاسر کشور، طی اطلاعیه ای مشترک، تاکید نمودند که اهانت رئیس جمهور فرانسه به ساحت مقدس پیامبر اعظم (صلی الله ضد وآله وسلم) به بهانه پشتیبانی از آزادی بیان، نشانه ای روشن از رفتارهای دوگانه و تبعیض آمیز مدعیان تمدن و لیبرال دموکراسی غرب و غیرقابل گذشت است.
به گزارش عطر حرم به نقل از دفتر نماینده ولی فقیه در استان فارس، متن کامل بیانیه ی مشترک نمایندگان مقام معظم رهبری در سرتاسر کشور در محکومیت اهانت رئیس دولت فرانسه به ساحت مقدس پیامبر مکرم اسلام(ص) چنین است؛
"بسم الله الرحمن الرحیم
اهانت رئیس دولت فرانسه به ساحت مقدس پیامبر اعظم (صلی الله ضد وآله وسلم) به بهانه ی پشتیبانی از آزادی بیان، نشانه ای روشن از رفتارهای دوگانه و تبعیض آمیز مدعیان تمدن و لیبرال دمکراسی غرب است. این اهانت غیر قابل گذشت، درحالی صورت می پذیرد که کوچکترین اقدام در انکار افسانه جعلی هولوکاست، از جانب دولت فرانسه، با توقیف کتاب و حکم محکومیت به زندان و آزار و اذیت فرهیختگان و اندیشمندان آزاداندیش مواجه می شود.
البته از حکومتی که در کارنامه سیاه حکمرانی خود، کشتار و آزار و تحقیر یک میلیون مسلمان مظلوم الجزایری و تجاوز و هتک حرمت و تحقیر صدها هزار انسان بی پناه را در آفریقا ثبت کرده است، این اقدامات موهن جای شگفتی ندارد. بخصوص اینکه مطابق آمار و مستندات موجود، این کشور اروپایی، با رشد فزاینده اسلام گرایی مواجه می باشد و ادامه این روند، دولت مردان فرانسوی را با نگرانی های زیادی مواجه ساخته است.
حالا، همه جهانیان می دانند که رئیس دولت کنونی فرانسه، بیشتر از یک سال است در کوران اعتراضات مردمی در شهرهای مختلف گرفتار شده و هر از چندگاهی، می کوشد تا با حادثه سازی های مشکوک ومبهم، افکار عمومی را از عملیات فراگیر سرکوب‎ خشن پلیس منحرف سازد.
بدون تردید، در شرایطی که آمریکا، رژیم صهیونیستی و اروپا، در مصاف با اسلام عزیز، موج بیداری و مقاومت اسلامی، گرفتار شکست های راهبردی شده و از چهره سازی و جریان سازی بدلی برای مخدوش کردن چهره تابناک اسلام عاجز مانده اند، در صدد برآمده اند تا با نقشه سازمان ها و اندیشکده های صهیونیستی، جبهه جدیدی را ضد اسلام و مسلمانان بگشایند و انتقام شکست های جبران ناپذیرشان را این دفعه در این گونه اقدامات موهن و ضد انسانی بگیرند.
ما نمایندگان، ولی فقیه در استان های کشور جمهوری اسلامی ایران، شرکت کننده در نهمین گردهمایی نهاد نمازجمعه، با اظهار تنفر و محکومیت شدید هر گونه اهانت به مقدسات ادیان توحیدی، بخصوص ساحت مقدس پیامبر اعظم (صلی الله ضد وآلهه وسلم)، تمامی آزادی خواستار و فرهیختگان و نخبگان ادیان آسمانی را به واکنش مناسب و قاطع فراخوانده و از ائمه محترم جمعه و جماعات جهان اسلام، علما و دانشمندان بلاد اسلامی می خواهیم؛ تا با آگاه سازی عمومی و افشای توطئه های استکبار جهانی، ملت های مسلمان را به وحدت و اتحاد عملی در مقابل دشمنان اسلام دعوت کنند.
یریدون لیطفئوا نورالله بافواههم والله متم نوره ولوکره الکافرون"
منبع:

1399/08/10
11:33:53
5.0 / 5
1567
تگهای خبر: ائمه , ادیان , اسلام , اسلامی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
عطر حرم

atreharam.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عطر حرم محفوظ است

عطر حرم

عطر و ادکلن و اسانس