با حمایت معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی؛

پخش برنامه بركت از رسانه ملی

پخش برنامه بركت از رسانه ملی میان برنامه معارفی بركت برنامه ای جهت بازخوانی سیره اقتصادی خاندان (ع) است كه با حمایت معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه از رسانه ملی پخش خواهد شد.


به گزارش عطر حرم به نقل از مهر، میان برنامه معارفی «برکت» به همت گروه تبلیغ رسانه ای «دریچه» و با حمایت معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی با حضور کارشناسان دینی صاحب نظر تولید و بزودی روی آنتن سیما خواهد رفت.
آموزش مباحث اقتصادی از مسائل مورد توجه اقشار مختلف جامعه است که بازخوانی آموزه های دینی در این خصوص را بیشتر از پیش ضروری می نماید؛ برنامه «برکت» با استفاده از نظر کارشناسان دینی تلاش در بازخوانی سیره اقتصادی خاندان (ع) دارد.
در این برنامه سیره معصومان (ع) در الگوی مصرف، پس انداز و تخصیص درآمد، تولید و درآمدزایی، انفاق و توزیع درآمد، تجارت و بازرگانی، مدیریت بیت المال، هدایت و نظارت بر بازار، مورد بررسی و بازخوانی قرار گرفته است.
سید رضا حسینی «عضو هیأت علمی پژوهشگاه حوزه و دانشگاه» بعنوان «پژوهشگر و ارزیاب این برنامه» با دعوت از حجج الاسلام ناصر رفیعی «استاد حوزه و دانشگاه»، علی اکبر ذاکری «استاد حوزه و عضو هیئت علمی و مدیر گروه سیره خاندان (ع) پژوهشکده تاریخ و سیره خاندان (ع) پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی، رمضان محمدی «مدیر گروه تاریخ پژوهشگاه حوزه و دانشگاه»، محمدحسن حاج حسینی نبوی «دکترای مدیریت»، سیدمحمدحسین مقدس نیان «استاد حوزه و کارشناس مذهبی»، محمد جواد توکلی «عضو هیأت علمی گروه اقتصاد مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی (ره)» زمینه استفاده مخاطبان رسانه را از دانش دینی کارشناسان فراهم آورده است.
«برکت» در ۲۵ قسمت ۵ دقیقه ای به تهیه و کارگردانی حسین احمدی تولید شده و الان در مرحله تدوین قرار دارد و بزودی از شبکه های سیما پخش خواهد شد.


منبع:

1399/08/14
20:55:03
5.0 / 5
1566
تگهای خبر: آموزش , اسلام , اسلامی , امام
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴
عطر حرم

atreharam.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عطر حرم محفوظ است

عطر حرم

عطر و ادکلن و اسانس