ابلاغ طرح بزرگ شهید سلیمانی بمنظور پشتیبانی از نیازمندان در آستانه موج سوم كرونا

ابلاغ طرح بزرگ شهید سلیمانی بمنظور پشتیبانی از نیازمندان در آستانه موج سوم كرونا مدیركل امور اجتماعی و مشاركتهای سازمان اوقاف و امور خیریه اظهار داشت: سازمان اوقاف با خدمت به محرومین یاد و نام شهید سلیمانی را گرامی می دارد.


به گزارش عطر حرم به نقل از ایسنا، رضا معممی مقدم درباره این طرح اظهار نمود: در آغاز هفته بسیج و آستانه سالگرد شهادت مظلومانه سردار بزرگ مدافعان حرم شهید سلیمانی، مسئولین و دست اندرکاران بقاع متبرکه بعنوان مدافعان و خادمان حرم های متبرکه، وظیفه خود می دانند که نام و یاد این سردار رشید اسلام را که اگر مجاهدتهای او و یارانش نبود، امروز اثری از این حرم ها نبود، گرامی بدارند.

وی ادامه داد: در امتداد گرامی داشت یاد و نام این سردار عزیز، هر کس وظیفه ای دارد که اولا باید آنرا به خوبی بشناسد و در ثانی به آن به خوبی عمل کند. وظیفه امروز ما الهام گرفته همچون ای است که سردار دلها در قضیه سیل خوزستان فرمودند و بیان کردند: جوانانی که اشتیاق زیادی برای اعزام به سوریه و دفاع از حرم دارند، بهتر است به خوزستان بیایند.

وی همین طور اضافه کرد: امروز یقینا اگر سردار در میان ما بود، کمک به پیش گیری از بیماری کرونا و کمک به لطمه دیدگان کرونا را نشانه می گرفت و همگان را به آن سمت و سو سوق می داد.

مدیرکل امور اجتماعی و مشارکتهای سازمان اوقاف اشاره کرد: از طرفی نیز ما نباید از فکر انتقام سخت از قاتلین سردار عزیزمان خارج شویم که به دست شقی ترین افراد زمان، آمریکای جنایتکار مظلومانه به شهادت رسیدند. راه مبارزه با آمریکا را نیز مقام معظم رهبری تبیین کردند و فرمودند: امروز مرگ بر آمریکا خدمت به این مردم است.

وی با اشاره به موج سوم کرونا در کشور اضافه کرد: در وضعیت فعلی زندگی افراد کم برخوردار بیش از دیگران از شیوع ویروس کرونا تحت تاثیر قرار گرفته. عده ای کار و درآمد خودرا از دست داده اند و حتی برای تامین نیازهای اولیه زندگی خود، گرفتار مشکل جدی شده اند.

وی ادامه داد: در این شرایط، وظیفه ایجاب می کند که بقاع متبرکه که ملجاء بندگان خداست، قدمی بردارند و کاری در خور نام و یاد سردار عزیزمان بردارند. به همین دلیل طرح شهید سلیمانی با هدف توزیع سبد غذایی و لباس گرم باتوجه به برودت هوا بین اقشار لطمه پذیر و آبرومند متاثر از شرایط اقتصادی با توجه اهمیت موضوع توسط نماینده ولی فقیه و ریاست سازمان ابلاغ گردید.

وی ادامه داد: در این طرح انشاء الله در کل کشور با مشارکت خیرین بیش از ۲۲۰ هزار سبد غذایی بین خانواده های لطمه دیده از کرونا توزیع خواهد شد.
1399/09/01
12:33:25
5.0 / 5
1388
تگهای خبر: اسلام , بیماری , شهادت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۲
عطر حرم

atreharam.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عطر حرم محفوظ است

عطر حرم

عطر و ادکلن و اسانس