جنگ نرم شیوه جدید و مؤثر استكبار جهانی در پیشبرد اهداف شیطانی

جنگ نرم شیوه جدید و مؤثر استكبار جهانی در پیشبرد اهداف شیطانی به گزارش عطر حرم رئیس اداره امور تبلیغ نخبگانی معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اظهار داشت: استكبار جهانی به این نتیجه رسیده است كه در جنگ نرم هم موفق تر خواهد بود و هم هزینه های بالا و سرسام آور جنگ سخت را نخواهد داشت.


به گزارش عطر حرم به نقل از ایسنا، حجت الاسلام عباس زاده در نشست هم اندیشی مبلغان نخبه در عرصه ایمان و باورهای دینی با مبحث «روش های جنگ نرم در براندازی کشورهای هدف» که به همت اداره امور تبلیغ نخبگانی معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم در سالن جلسات شهید سلیمانی برگزار شد، به اهمیت مبحث جنگ نرم و خصوصیت های آن پرداخت.
وی اظهار داشت: هم اکنون به خاطر ادامه شیوع کرونا و در جهت رعایت شیوه نامه های بهداشتی، این جلسه با تعداد کمی از نخبگان تبلیغی برگزار می گردد و مطالب این جلسه در سایت های در رابطه با دفتر تبلیغات اسلامی برای مطالعه دیگران قرار خواهد گرفت.
رئیس اداره امور تبلیغ نخبگانی معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم خاطرنشان کرد: این دفتر در سطوح مختلف، برنامه هایی در چارچوب نشست های تخصصی و نخبگانی برگزار می نماید. در سالهای دفتر مذکور، قطب های فکری و فرهنگی را بوجود آورده که قطب تعمیق ایمان دینی و مبارزه با جریان ها و فرق انحرافی، یکی از این برنامه های مهم انجام شده است؛ باید توجه کرد که بیشتر هجمه های دشمن هم به باورهای یک جامعه نشانه می رود.
وی ادامه داد: استکبار جهانی به این نتیجه رسیده است که در جنگ نرم، هم موفق تر خواهد بود و هم هزینه های بالا و سرسام آور جنگ سخت را نخواهد داشت؛ در جنگ سخت، احتمال شکست به مراتب از ورود به جنگ نرم بالاتر خواهد بود که جنگ ویتنام و شکست آمریکا، نمونه بارز آن است.
حجت الاسلام عباس زاده ضمن اشاره به مسأله کسب درآمد در جنگ های نرم تصریح کرد: جنگ سخت، کشور مهاجم را متحمل هزینه های بسیار بالایی می کند اما در جنگ نرم، کشور مهاجم می تواند در کنار فعالیتهای مخرّب خود با تولید و توزیع محصولات ضدفرهنگ کشور هدف، به درآمدی سرشار برسد.
منبع:

1399/09/04
11:48:46
5.0 / 5
1349
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
عطر حرم

atreharam.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عطر حرم محفوظ است

عطر حرم

عطر و ادکلن و اسانس