مدیركل تبلیغات اسلامی خوزستان:

تحقق یك نهضت فرهنگی در شهرستان رامشیر لازم است

تحقق یك نهضت فرهنگی در شهرستان رامشیر لازم است عطر حرم: مدیرکل تبلیغات اسلامی خوزستان بر لزوم تحقق یک نهضت فرهنگی، همسو با رویکرد جدید سازمان تبلیغات در شهرستان رامشیر تاکید کرد.به گزارش عطر حرم به نقل از مهر، حجت الاسلام محمدمهدی نبی زاده قبل از ظهر چهارشنبه و در دومین سفر خود به شهرستان رامشیر، با حضور در شورای فرهنگ عمومی این شهرستان، ضمن دیدار با امام جمعه، فرماندار و مسئولان شهری، به بیان اهمیت پاسداشت دهه فجر اشاره نمود و اظهار داشت: ایام دهه فجر، به مفهوم ارج نهادن و پاسداشت انقلاب اسلامی است.
وی اضافه کرد: امروز انقلاب اسلامی به دور از همه شعارها به پناه گاهی برای آزادی خواهان جهان تبدیل گشته است و چشم دنیا به حرکت های مردمی است که در ایران به وقوع می پیوندد.
حجت الاسلام نبی زاده به رویکرد جدید سازمان تبلیغات اسلامی اشاره نمود و اظهار داشت: در رویکرد جدید سازمان تبلیغات اسلامی، علاوه بر وظایف ذاتی سازمان، باید متناسب با زیست بوم و چرخه حیات هر منطقه، بتوانیم در جابه جایی مرزهای فرهنگی آن منطقه نقش به سزایی را ایفا نماییم.
مدیرکل تبلیغات اسلامی خوزستان، با اعلان اینکه ما وجهه همت خودرا در توجه به شهرستان ها قرار داده ایم، تاکید کرد: ضرورت دارد که در شهرستان رامشیر شاهد یک نهضت بزرگ فرهنگی باشیم.
وی با تاکید بر اینکه راه اندازی نهضت فرهنگی در مسائل و موضوعات مختلف ضروری می باشد، اشاره کرد: یکی از اقداماتی که در این شهرستان باید مورد پیگیری و اقدام قرار گیرد، تأسیس مدارس معارف اسلامی صدرا است که باتوجه به ظرفیت های خوبی که در رامشیر وجود دارد با تأسیس این مدرسه، بطور قطع شاهد یک نهضت دانش آموزی بسیار خوبی خواهیم بود.
حجت الاسلام نبی زاده درباب راه اندازی نهضت قرآنی اظهار نمود: خیلی از فرهنگ سازی ها و اتفاقات مثبت و مؤثر را با آموزه های قرآنی می توان به شکل بهتری رقم زد.
وی درباب نهضت هم افزایی فرهنگی اظهار داشت: لازم است دستگاه های مختلف فرهنگی، در کنار هم برای رقم زدن اتفاقات مهم تصمیم گیری کنند.
مدیرکل تبلیغات اسلامی خوزستان به اهمیت نهضت فرهنگی مسجد اشاره نمود و اضافه کرد: پیامبر (ص) تمام اتفاقات مهم را در مسجد رقم زد؛ پس مساجد باید به کارکرد خود در صدر اسلام برگشته و مرکزی برای حل امورات مختلف مسلمین باشند.
حجت الاسلام نبی زاده بر نهضت توجه و پشتیبانی از کارهای بانوان تاکید کرد و اظهار داشت: اگر کارهای فرهنگی بانوان محور را تقویت نماییم، می توانیم جامعه سالم تری داشته باشیم.
وی در آخر تصریح کرد: امیدواریم به زودی شاهد توسعه آموزش عالی و تکمیلی در رامشیر باشیم چونکه توسعه فرهنگی در کنار توسعه آموزشی رقم خواهد خورد.


منبع:

1399/11/01
18:31:44
0.0 / 5
1045
تگهای خبر: آموزش , اسلام , اسلامی , امام
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۱
عطر حرم

atreharam.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عطر حرم محفوظ است

عطر حرم

عطر و ادکلن و اسانس