كتاب سواد رسانه ای ویژه امامان جماعت تدوین می شود

كتاب سواد رسانه ای ویژه امامان جماعت تدوین می شود عطر حرم: به همت پژوهشکده ارتباطات پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات کتاب سواد رسانه ای ویژه امامان جماعت توسط کمال اکبری تدوین می شود.به گزارش عطر حرم به نقل از مهر، به همت پژوهشکده ارتباطات پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات کمال اکبری، عضو هیأت علمی دانشگاه صداوسیما که پیش تر کتاب «درآمدی بر ارتباطات و اطلاعات در اسلام» را تألیف کرده است، کتاب «سواد رسانه ای ویژه امامان جماعت» را تدوین خواهدنمود.
توسعه فرهنگ گفتگو، ایجاد آشنایی با مفهوم گفتگو و مفاهیم مرتبط، شناسایی و تدوین دانش ضمنی و تجارب اجرائی در موضوع گفتگو، پرورش مهارت های گفتگو و نیز ارائه الگوهای برگزاری رویدادهای گفتگومحور ازجمله اهداف تدوین این کتاب است.
نویسنده کتاب سواد رسانه ای ویژه امامان جماعت» همین طور به دنبال ارتقا اطلاعات و بینش ائمه جمعه و جماعات نسبت به رسانه و فضای مجازی و نیز تبیین، نقد و اصلاح گفتمان جامعه مجازی توسط ائمه جمعه و جماعات در منابر و جلسات است.
ارائه گفتمان مطلوب جامعه اسلامی در جامعه مجازی توسط ائمه جمعه و جماعات و نیز حضور فعال ائمه جمعه و جماعت در مدیریت جامعه مجازی از دیگر اهداف تدوین این کتاب است.
کمال اکبری دارای تحصیلات دانشگاهی و حوزوی است. نگارش ده جلد کتاب علمی و دانشگاهی و ارائه مقالات متعدد، عضویت در کمیسیون مطالعات اسلامی و ریاست کمیته فرهنگی- اجتماعی دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت نظام، عضویت در کار گروه هنر و عضو کمیته ارتباطات و رسانه وزارت علوم تحقیقات وفناوری، عضویت در هیئت مدیره انجمن علمی ارتباطات و تبلیغ حوزه علمیه قم ازجمله سوابق علمی و مدیریتی ایشان است.


منبع:

1399/11/12
13:42:08
0.0 / 5
1030
تگهای خبر: ائمه , اسلام , اسلامی , امام
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵
عطر حرم

atreharam.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عطر حرم محفوظ است

عطر حرم

عطر و ادکلن و اسانس