مدیر عامل موسسه آیین هنر حسینی :

بیشتر از ۵۰۰ اثر به پویش مداحی كودكان و نوجوانان ارسال شد

بیشتر از ۵۰۰ اثر به پویش مداحی كودكان و نوجوانان ارسال شد رستمی اظهار داشت: پسران ۷ تا ۱۲ سال و دختران ۵ تا ۸ سال در این پویش شرکت کردند و با انتخاب و خواندن یک قطعه پیشنهاد شده از مداحی میثم مطیعی فیلمی از مداحی خود گرفته و به دبیرخانه پویش ارسال کردند.حجت الاسلام محمد رستمی مدیر عامل مؤسسه آئین هنر حسینی در گفتگو با خبرنگار مهر، از طریق اندازی پویش مداحی «کودکان و نوجوانان» در این مؤسسه اطلاع داد و عنوان کرد: مؤسسه آئین هنر حسینی تحت اشراف میثم مطیعی مداح خاندان (ع) فعالیت می کند.
وی این پویش را مقدمه ای برای افتتاح رسمی دوره های آموزشی و تربیتی کودکان و نوجوانان در این مؤسسه بیان و اظهار داشت: شرکت و ثبت نام در این دوره ها که ویژه دختران و پسران است به صورت سراسری و در چارچوب فضای مجازی برگزار می گردد.
حجت الاسلام رستمی درباره جزئیات پویش مداحی «کودکان و نوجوانان» اظهار داشت: این پویش با رویکرد کودکانه و در سطح کودکان و نوجوانان برگزار شد و الان در حال ارزیابی آثار دریافتی هستیم.


مدیر عامل مؤسسه آئین هنر حسینی اضافه کرد: برای برگزاری این پویش چهار قطعه از اجرای مداحی میثم مطیعی انتخاب و در اختیار شرکت کنندگان قرار گرفت تا شرکت کنندگان بر مبنای آن قطعات مداحی کنند؛ لازم به ذکر است اشعار انتخابی مختص کودکان بوده تا کودکان و نوجوانان به سادگی بتوانند با آن ارتباط برقرار کنند.
وی در ادامه به اهداف این پویش اشاره و عنوان کرد: متأسفانه کمتر دیده شده برای دختران سن ۵ تا ۸ سال فعالیتهای فرهنگی و مذهبی بویژه در حوزه هیأت و مداحی صورت گرفته باشد ازاین رو یکی از مهم ترین دغدغه های میثم مطیعی و مؤسسه آئین هنر حسینی پرداختن به این جامعه هدف و جدی گرفتن این فعالیت ها برای کودکان و نوجوانان بوده است.
حجت الاسلام رستمی افزود: البته قبل از شیوع کرونا، کلاس های فرهنگی و مذهبی ویژه کودکان و نوجوانان در مؤسسه برگزار می شد اما هم اکنون با عنایت به محدودیت های بهداشتی این کلاس ها در فضای مجازی برگزار می گردد.
مدیر عامل مؤسسه آئین هنر حسینی ضمن اشاره به شیوه اطلاع رسانی این پویش، خاطرنشان کرد: شیوه های اطلاع رسانی پویش مداحی «کودکان و نوجوانان» در چارچوب صفحات شخصی میثم مطیعی در فضای مجازی و همینطور از راه رسانه های مطرح کشوری همچون خبرگزاری مهر صورت گرفت و فراخوان پویش به همراه متن مداحی در این رسانه ها منتشر گردید.
وی اضافه کرد: پسران ۷ تا ۱۲ سال و دختران ۵ تا ۸ سال در این پویش شرکت کردند و با انتخاب و خواندن یک قطعه پیشنهاد شده از مداحی میثم مطیعی فیلمی از مداحی خود گرفته و به دبیرخانه پویش ارسال کردند که آثار ارسالی به بیشتر از ۵۰۰ کلیپ می رسد.
حجت الاسلام رستمی افزود: لازم به ذکر است مؤسسه از همه شرکت کنندگان تقدیر به عمل خواهد آورد و هدیه ای به رسم یادبود به کودکان و نوجوانان شرکت کننده اعطا می شود. البته پس از بازنگری آثار تعدادی انتخاب و با مداحی میثم مطیعی تلفیق داده می شود و در انتها در صفحات میثم مطیعی منتشر می شود.

1399/11/19
21:57:08
0.0 / 5
1171
تگهای خبر: آموزش , اسلام , بهداشت , فرهنگ
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۱
عطر حرم

atreharam.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عطر حرم محفوظ است

عطر حرم

عطر و ادکلن و اسانس