انجام فعالیتهای هنری با محوریت مساجد از اهم وظایف حوزه هنری انقلاب اسلامی است

انجام فعالیتهای هنری با محوریت مساجد از اهم وظایف حوزه هنری انقلاب اسلامی است به گزارش عطر حرم حجت الاسلام والمسلمین محمد قمی اظهار داشت: آثار هنری و رسانه ای «حوزه هنری انقلاب اسلامی» و «بنیاد هدایت» با هدف برجسته سازی نقش محوری مساجد و امامان محله، تولید شوند.


به گزارش عطر حرم به نقل از ایسنا به نقل از سازمان تبلیغات اسلامی، حوزه هنری انقلاب اسلامی و بنیاد هدایت سازمان تبلیغات اسلامی در جهت معرفی و تبیین نقش محوری مساجد و امامان محله، مبادرت به تولید آثار فرهنگی، هنری و رسانه ای مصور و مکتوب خواهند کرد.
حجت الاسلام والمسلمین محمد قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی در دیدار با مسؤلان حوزه هنری و بنیاد هدایت اظهار نمود: اهم وظایف حوزه هنری انقلاب اسلامی انجام فعالیتهای هنری با محور قراردادن مساجد است.
وی ادامه داد: دو معنا در مورد واژه امامت مدنظر است که یکی از این معانی ناظر به فعالیت امام محله در منطقه خودش و نقش آفرینی در همان محدوده جغرافیایی است و معنای دیگر؛ گفتمان سازی مفهوم انقلاب اسلامی در متن جامعه و برای مردم خواهد بود.
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی با تاکید بر نقش حوزه هنری انقلاب اسلامی در گفتمان سازی مفهوم امامت و انقلاب اسلامی در جامعه تصریح کرد: نقش امامان محله، تبیین گفتمان انقلاب اسلامی است و حوزه هنری باید به واسطه تولیدات هنری و رسانه ای این گفتمان را در جامعه گسترش دهد.
عناوین آثار فرهنگی، هنری و رسانه ای حوزه هنری انقلاب اسلامی و بنیاد هدایت سازمان تبلیغات اسلامی در مورد معرفی و تبیین نقش محوری مساجد و امامان محله عبارتند از: «تولید فیلم نامه و سریال تلویزیونی با محور گفتمان امامت و امت و سوژه های کانونی امام محله»؛ «تولید تیزر فرهنگی ویژه تلویزیون و فضای مجازی با مبحث شبکه امامت مساجد»، «تولید داستان های کوتاه جذاب از تبلیغات محله محور روحانیون شاخص کشور» و «تألیف ۳۰ عنوان کتاب تاریخ شفاهی با مبحث امامان محلات».
منبع:

1399/11/29
13:59:32
0.0 / 5
890
تگهای خبر: اسلام , اسلامی , امام , تبلیغات
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴
عطر حرم

atreharam.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عطر حرم محفوظ است

عطر حرم

عطر و ادکلن و اسانس