معاون فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی تاكید كرد:

آینده پژوهی در شبكه های ماهواره ای شیعی دنبال شود

آینده پژوهی در شبكه های ماهواره ای شیعی دنبال شود به گزارش عطر حرم معاون فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی اشاره کرد: ما باید تلاش نماییم در زمینه تبلیغ بین الملل به مرجعیت برسیم.به گزارش عطر حرم به نقل از روابط عمومی معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی، حجت الاسلام محمد شیخ الاسلامی در جریان بازدید از ساختمان «شبکه ولایت»، با اعلان اینکه این شبکه بزرگ اقتضای یک سازمان رسانه ای را دارد، اظهار داشت: امروز باید همه استانداردها و بایدها و نبایدهای یک سازمان رسانه ای برای شبکه ولایت تعریف شود.
وی با اشاره به این که امروز شبکه ولایت باید کارهای خودرا گسترش داده و رسانه های مکمل را برای خود در نظر بگیرد، افزود: این شبکه و شبکه های ماهواره ای شیعی باید بوسیله آینده پژوهی برای خود سناریوهای روشنی را به وجود آورده و مدام گسترش یابد، برای اینکه اگر کار خودرا با هویت شبکه ای ادامه دهد، جایگاه خودرا از دست خواهد داد.
معاون فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی اشاره کرد: امروز یک سری سازمان های رسانه. ای داریم که پروژه هایشان یک سوم شبکه ولایت هم نیست، اما خودرا بعنوان سازمان رسانه ای تعریف کرده اند.
وی خاصیت های جهانی شبکه ولایت را مورد توجه قرار داد و اظهار داشت: دفتر تبلیغات اسلامی می تواند در حوزه تولید محتوا، نیروی انسانی، پژوهش و … با شبکه ولایت همکاری و همراهی داشته باشد.
حجت الاسلام شیخ الاسلامی خاصیت نخبگانی شبکه ولایت را یاد شده قرار داد و ابراز کرد: مخاطبان شما همانند مخاطبان دفتر تبلیغات اسلامی عمدتا نخبگان و گروه های مرجع هستند، از این جهت باید به میزان رضایت مندی مخاطبان توجه بیشتری نسبت به افزایش تعداد بینندگان داشته باشیم، برای اینکه اگر میزان بیننده بالا باشد، اما میزان رضایتمندی کم شود، شکست خورده ایم.
وی در ادامه به بیان نکاتی پیرامون تبلیغ بین الملل پرداخت و ابراز کرد: در مناطقی همچون آفریقا دین داری صوفی گرانه وجود دارد و البته باید دانست که لطمه های دین داری صوفی گری کمتر از دین داری سنی گرانه نیست و ما باید با تلاش در این حوزه، محتوای عرفان ولایی را بوسیله کاوش در ادعیه و مناجات تدوین نماییم.
معاون فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی در آخر اشاره کرد: ما باید تلاش نماییم در این عرصه به مرجعیت برسیم و این را باید بوسیله نوع و روش تلاوت قرآن بصورت جدی دنبال نماییم.


منبع:

1400/03/21
11:44:21
5.0 / 5
583
تگهای خبر: اسلام , اسلامی , تبلیغات , دین
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵
عطر حرم

atreharam.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عطر حرم محفوظ است

عطر حرم

عطر و ادکلن و اسانس