به مناسبت دهه كرامت انجام می شود؛

برنامه های مجمع جهانی اهل بیت(ع) در سطح 50 شهر و كشور جهان

برنامه های مجمع جهانی اهل بیت(ع) در سطح 50 شهر و كشور جهان به گزارش عطر حرم معاون امور بین‎الملل مجمع جهانی اهل بیت(ع) با اشاره به اینکه فعالیت ها و تجمع های میدانی پیروان اهل بیت(ع) سال جاری به صورت حضوری برگزار نمی گردد، اظهار داشت: ما با بیشتر از سه هزار مبلغ بومی، ۱۰۰ مجمع عمومی و مرکزی در ۵۰ شهر و کشور جهان در ارتباط هستیم؛ یعنی محتواهای ساخته شده برای همه این افراد در دهه کرامت ارسال شده و فعالیت می نمایند.


به گزارش عطر حرم به نقل از ایسنا، حجت الاسلام معینیان با اشاره به اینکه فعالیت ها و تجمع های میدانی پیروان اهل بیت(ع) سال جاری به صورت حضوری برگزار نمی گردد، اظهار داشت: ما با بیشتر از سه هزار مبلغ بومی، ۱۰۰ مجمع عمومی و مرکزی در ۵۰ شهر و کشور جهان در ارتباط هستیم؛ یعنی محتواهای ساخته شده برای همه این افراد در دهه کرامت ارسال شده و فعالیت می نمایند.
حجت الاسلام و المسلمین «محمدعلی معینیان» در گفتگو با کمیته ارتباطات و فضای مجازی ستاد بزرگداشت دهه کرامت درباره برنامه های مجمع جهانی اهل بیت(ع) به مناسبت دهه کرامت اظهار نمود: این مجمع همچون سالهای گذشته فعالیتهای خویش را در روزهای مناسبتی و اهل بیتی بخصوص ایام دهه کرامت دنبال خواهد نمود اما با عنایت به شرایط کرونایی که با آن مواجه هستیم، اجرای برنامه ها مانند سالهای قبل نخواهد بود.
تصریح کرد: فعالیت ها و تجمعات میدانی پیروان اهل بیت(ع) سال جاری به صورت حضوری برگزار نخواهد شد و به جای آن از ظرفیت فضای مجازی در برگزاری سمینارها و نشست ها استفاده خواهیم کرد.
حجت الاسلام معینیان خاطرنشان کرد: تولیدات گوناگونی در زمینه های فیلم و عکس تهیه و به نخبگان، اعضای مجمع و ملبغان در کشورهای مختلف ارسال شده است تا در این ایام مورد استفاده قرار گیرد.
وی ادامه داد: سال جاری کمرنگ بودن ظاهری برنامه های اجتماعی را با فعالیت بیشتر در فضای مجازی جبران خواهیم کرد. ما با بیشتر از ۳ هزار مبلغ بومی و ۱۰۰ مجمع عمومی و مرکزی در ۵۰ شهر و کشور جهان در ارتباط هستیم؛ یعنی محتواهای ساخته شده برای همه این افراد ارسال شده است و در این ایام مبارک مشغول به فعالیت هستند.
معاون امور بین‎الملل مجمع جهانی اهل بیت(ع) تصریح کرد: مجمع جهانی اهل بیت(ع) جدا از طریق های ارتباطی که با پیروان اهل بیت(ع) در سایر کشورها دارد، خود هم به صورت مستقل امکاناتی در زمینه تولید محتوا همچون شبکه تلویزیونی ثقلین، خبرگزاری ابنا، معاونت فرهنگی و … در اختیار دارد که تلاش هایی در زمینه ضبط و انعکاس برنامه ها، تولید کتاب، برگزاری سمینارها و… دارند.
منبع:

1400/03/23
22:38:27
5.0 / 5
295
تگهای خبر: اسلام , فرهنگ
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۲
عطر حرم

atreharam.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عطر حرم محفوظ است

عطر حرم

عطر و ادکلن و اسانس