آیت الله العظمی نوری همدانی در دیدار رئیس جمهور منتخب

حل مشكل معیشت، بیكاری و گرانی اولویت دولت جدید باشد

حل مشكل معیشت، بیكاری و گرانی اولویت دولت جدید باشد قم آیت الله نوری همدانی ضمن اشاره به مشکلات مردم و اولویت سنجی در آن تاکید نمودند و بیان نمود: امروز مردم با مشکلاتی همچون اقتصادی، معیشتی، بیکاری و گرانی رو به رو هستند، باید دولت جدید این مشکلات را درجه بندی کرده و معیشت مردم را اولویت قرار دهد.


آیت الله نوری همدانی، امروز در دیدار حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور منتخب که در دفتر این مرجع تقلید در قم برگزار شد، ضمن اشاره به سخنان گهربار امیر بیان حضرت علی (ع) در نهج البلاغه بخصوص نامه ۵۳ آن حضرت به مالک اشتر و ترسیم حکومت ها در دنیای امروز، اظهار داشت: متاسفانه امروز دنیا به دو بخش استکبار جهانی و ایادی آن که مردم را زیر چنگال ظلم خود نگه داشته اند و جبهه مردم عادی، تقسیم شده است.
وی ادامه داد: مردم امروز زیر چنگال ظلم و ستم استکبار قرار گرفته اند، البته مردم عادی بیدارند و به این مطلب پی برده اند که در دنیای امروز با چه مشکلاتی مواجه اند و مستضعفین جهان از این مشکلات به ستوه آمده و به شدت به دنبال کسی هستند که بتواند پرچم عدالت خواهی را بدست بگیرد.
آیت الله نوری همدانی با تبریک به حجت الاسلام و المسلمین رئیسی بعنوان رئیس سیزدهمین دولت در نظام جمهوری اسلامی ایران، بیان نمود: شما متواضع، مردمی و شناخته شده هستید، انتخاب شما از جانب مردم به خاطر این صورت گرفت که پرچم یک حرکت را به دست گرفته اید تا با آن عدالت و حق را حاکم کنید.
وی با ابراز امیدواری که با دولت جدید تحولی به وجود آمده و این وسعت پیدا خواهد کرد، به پیام های مردم و سران کشور ها، به انتخاب حجت الاسلام والمسلمین رئیسی اشاره کرده و اظهار داشت: آمریکا و کشورهای غربی به دفاع از رژیم صهیونیستی که غاصب و دزد هست، تاکید دارند، وضعیت اسفبار افغانستان و برخی کشورهای مسلمان، نتیجه دخالت استکبار است، امروز خیلی از مردم در کشورهای اسلامی بیدار شده اند، نیاز به حرکتی دارند و سوابق درخشانی که از شما وجود دارد به این راه امیدوارند.
این مرجع تقلید در ادامه با بیان اینکه امیرالمومنین ضد السلام به مالک اشتر می فرمایند، با مردم باشید و میان مردم بروید و به مشکلات آنان پی برده و آنرا حل کنید اظهار داشت: شما هم باید از این سخنان الهام بگیرید، با مردم باشید و احیای حق کنید.
آیت الله نوری همدانی ضمن اشاره به مشکلات مردم و اولویت سنجی در آن تاکید نمودند و بیان نمود: امروز مردم با مشکلاتی همچون اقتصادی، معیشتی، بیکاری و گرانی رو به رو هستند، باید دولت جدید این مشکلات را درجه بندی کرده و معیشت مردم را اولویت قرار دهد.
وی اظهار داشت: مردم ما متدین علاقمند به نظام هستند، مسؤلان باید تلاش کنند رضایت مردم را جلب نمایند.
1400/04/18
21:58:15
5.0 / 5
380
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
عطر حرم

atreharam.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عطر حرم محفوظ است

عطر حرم

عطر و ادکلن و اسانس