وزیر تعاون، كار و رفاه اجتماعی:

بیشتر از پنج میلیون بیکار داریم

بیشتر از پنج میلیون بیکار داریم به گزارش عطر حرم قم وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اظهار داشت: وزارت کار متولی اشتغال زایی است که در این راه نیازمند همکاری سایر وزارت خانه ها هستیم هرچند که امکانات و منابع خوبی در کشور وجود دارد که میتوان از این مشکلات عبور کرد.


حجت الله عبدالملکی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، در دیدار با آیت الله علوی گرگانی بابیان اینکه وزارت خانه تعاون، کار و رفاه اجتماعی، وزارت مردم است، اظهار داشت: ۳ و نیم میلیون بازنشسته تأمین اجتماعی، ۲ میلیون نفر هم در صندوق بازنشستگان داریم و علاوه بر این صندوق بیمه روستایی را هم با پوشش روستاییان داریم.
وی افزود: در سازمان بهزیستی هم ۶ و نیم میلیون نفر زیر پوشش داریم که نیازمند رسیدگی بهتر و در حد انتظار هستند.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی بیان نمود: بیشتر از ۵۰۰ شرکت در زیرمجموعه داریم که متعلق به مردم هستند که باید به خوبی مدیریت شوند و علاوه بر این مشکلات زیادی داریم مساله بیکاری مبحث مهم دیگری است چون که ۵ و نیم بیکار در کشور داریم که گرفتار چالش هستند که باید در جهت حل آن گام برداریم همینطور با بیماری کرونا هم عده ای بیکار شدند که باید به مشکلات آنها رسیدگی شود.
عبدالملکی اضافه کرد: تورم هم مبحث دیگری است که در مدیریت کلان کشور باید تورم و گرانی را مهار نماییم و در کنار این مهم توسعه برنامه های اشتغالی که بتوانیم سالی یک میلیون شغل ایجاد نماییم در دستور کار است و حجت الاسلام والمسلمین رئیسی هم قول این مهم را داده است.
وی بیان نمود: وزارت کار متولی این مهم می باشد که در این راه نیازمند همکاری سایر وزارت خانه ها هستیم هرچند که امکانات و منابع خوبی در کشور وجود دارد که میتوان از این مشکلات عبور کرد.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اضافه کرد: هفته اول کاری بنده این هفته است البته در همان شب رأی اعتماد در وزارت خانه حاضر شدم و کار را شروع کردیم.
منبع:

1400/06/14
08:37:39
5.0 / 5
133
تگهای خبر: اسلام , بیماری , مدیریت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴
عطر حرم

atreharam.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عطر حرم محفوظ است

عطر حرم

عطر و ادکلن و اسانس