بیانیه سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی به دنبال تروریستی خواندن سپاه از جانب پارلمان اروپا

بیانیه سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی به دنبال تروریستی خواندن سپاه از جانب پارلمان اروپا به گزارش عطر حرم، روابط عمومی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی در اطلاعیه ای تصمیم نمایندگان پارلمان اروپا و قرار دادن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در لیست سازمان های تروریستی را محکوم نمود.


به گزارش عطر حرم به نقل از ایسنا، روابط عمومی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی در محکومیت اقدام اتحادیه اروپا در قرار دادن نام «سپاه پاسداران انقلاب اسلامی» در فهرست گروههای تروریستی، اطلاعیه ای به شرح زیر صادر کرد:
بسم الله الرحمن الرحیم
اقدام وقیحانه پارلمان اروپا در قرار دادن نام نهاد مقدس و مردمی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در زمره گروههای تروریستی ادعایی این مجموعه، نقطه آشکارساز فروماندگی واقعی دشمنان ایران زمین در مقابل فرزندان غیور این مرز و بوم تلقی می شود.
بدون شک افترا اصلی و غیر اعلامی سپاه پاسداران از دید پارلمان اروپا، ایستادگی در مقابل طرح های تجزیه طلبانه و مداخله گرایانه غرب در منطقه است. کشورهای غربی حالا به مامن و پناهگاه گروههای ضد انقلابی تبدیل گشته اند که دستان آنها به خون هزاران ایرانی بی گناه آغشته است و در مقابل، قهرمانان مبارزه با تروریسم تکفیری را تروریست خطاب می کنند! این تناقض و دوگانگی، نشأت گرفته از نگاه ابزاری غرب نسبت به ارزش های انسانی و مقوله امنیت در نظام بین الملل است.
عناد و کینه ورزی پارلمان اروپا نسبت به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، دقیقاً زمانی صورت گرفته است که تنفس مصنوعی غرب به اغتشاشات اخیر نتیجه ای برای دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران در بر نداشت و به تعبیر رهبر معظم و حکیم انقلاب اسلامی، مهندسی دقیق دشمنان با محاسبه ای نادرست توام و همراه شد.
در چنین شرایطی، دشمنان در صدد هستند تا انتقام این ناکامی را از وارثان شهید حاج قاسم سلیمانی و دیگر شهدای جنگ تحمیلی و مدافعین حرم خاندان علیهم السلام بگیرند. قرار دادن نیروی نظامی رسمی یک کشور مستقل در فهرست گروههای تروریستی، فارغ از مغایرت مطلق با اصول حقوقی و منطقی، پرده از فقدان عقلانیت در تحلیل و تصمیم گیری در پارلمان اروپا بر می دارد.
سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی ضمن محکومیت این تصمیم پارلمان اروپا، بر حمایت کامل خود از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تاکید کرده و هم افزایی قدرت سخت افزاری و نرم افزاری نظام مقدس جمهوری اسلامی را رمز اصلی و راهکار مواجهه با دشمنان می داند.
بدیهی است که در راه نورانی دفاع از ایران اسلامی و اعتلای همه جانبه کشور عزیزمان، نهادهای نظامی، فرهنگی و سیاسی کشور همصدا و همدل با یکدیگر خواهند ایستاد.
منبع:

1401/11/02
12:32:09
5.0 / 5
76
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
عطر حرم

atreharam.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عطر حرم محفوظ است

عطر حرم

عطر و ادکلن و اسانس