رئیس دارالقرآن عتبه حسینی:

محافل قرآنی مشترک نشانگر همدلی قاریان و زوار است

محافل قرآنی مشترک نشانگر همدلی قاریان و زوار است عطر حرم: رییس دارالقرآن عتبه حسینی برگزاری خوب محافل قرآنی مشترک را نشانگر همدلی قاریان و همگرایی زوار دانست و بر عزم دارالقرآن بر ادامه همکاری ها و اجرای برنامه های مشترک تاکید نمود.


به گزارش عطر حرم به نقل از مهر، در اربعین امسال برنامه های قرآنی و همکاریهای مشترک کمیته فرهنگی و دارالقرآن گسترده تر بود.

در دیدار رییس کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین با حجت الاسلام شیخ خیر الدین رییس دار القرآن عتبه علوی با حضور مسئول ارتباطات کمیته فرهنگی و مسئول محافل قرآنی دار القرآن عتبه، گزارشی از برنامه های گوناگون قرآنی در موسم اربعین ارائه شد.

حجت الاسلام احمدی با قدردانی از حمایت ها و همکاریهای صمیمانه مسئولان عتبه ها خصوصاً عتبه حسینی بیان داشت: بیش از ۸۰۰ محفل قرآنی و کرسی تلاوت در موسم به اجرا در آمد از تنوع برنامه های قرآنی و اعزام ۱۰۰ قاری و دایر کردن ایستگاه ها و مواکب قرآنی مشترک کمیته فرهنگی و آموزشی اربعین و دارالقرآن عتبه حسینی و امضای طومار از طرف میلیونها زائر در محکومیت اهانت به ساحت قرآن کریم، آگاهی داد و گفت باتوجه به استقبال زیاد زوار از برنامه های قرآنی و ضرورت انس با قرآن و اهتمام به برنامه های قرآنی برای گروههای مختلف، همکاریهای گروه قرآن و دار القرآن باید گسترده تر و عمیق تر شود.

شیخ خیر الدین با تشکر از اهتمام کمیته فرهنگی اربعین به قرآن در کارهای فرهنگی و فراهم کردن حضور قاریان ممتاز و برجسته، اظهار داشت: امسال برنامه های قرآنی گسترده تر و متنوع تر بود و این نتیجه همکاریهای صمیمی و نزدیک کمیته فرهنگی و دارالقرآن عتبه بوده است.

وی ادامه داد: دشمن با اقدام زشت در اهانت به قرآن سبب شد که قرآن بیش از گذشته در جهان مطرح شود و در میان مسلمین به آن توجه بیشتری شود.

رییس دارالقرآن عتبه حسینی برگزاری خوب محافل قرآنی مشترک را نشانگر همدلی قاریان و بیان کننده همگرایی زوار دانست و بر عزم دارالقرآن بر ادامه همکاری ها و اجرای برنامه های مشترک تاکید نمود.
در آخر حجت الاسلام احمدی با اهدای هدایایی از مساعدت و پشتیبانی دارالقرآن عتبه حسینی قدردانی نمود.


منبع:

1402/06/19
11:45:47
5.0 / 5
158
تگهای خبر: آموزش , اربعین , اسلام , دین
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
عطر حرم

atreharam.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عطر حرم محفوظ است

عطر حرم

عطر و ادکلن و اسانس