پیش نویس سند استراتژیك پژوهش و آموزش عالی قرآنی كشور منتشر گردید

پیش نویس سند استراتژیك پژوهش و آموزش عالی قرآنی كشور منتشر گردید عطر حرم: مركز هماهنگی و توسعه پژوهش و آموزش عالی قرآنی كشور با انتشار پیش نویس سند استراتژیك پژوهش و آموزش عالی قرآنی كشور، از اساتید دانشگاه و صاحب نظران امور قرآنی دعوت كرد تا نظرات خودرا در مورد این پیش نویس اعلام كنند.


به گزارش عطر حرم به نقل از ایسنا، دكتر ابوالفضل خوش منش، رئیس مركز هماهنگی و توسعه پژوهش و آموزش عالی قرآنی كشور از نهایی شدن پیش نویس سند استراتژیك توسعه پژوهش و آموزش عالی قرآنی اطلاع داد.
وی اعلام نمود: تنظیم و اجرای این سند از تكالیف برنامه پنجم توسعه است كه در احكام دائمی برنامه های توسعه كشور هم آمده است.

دبیر كمیسیون توسعه پژوهش و آموزش عالی قرآنی كشور اضافه كرد: تصویب سند در دستور جلسه آتی كمیسیون قرار دارد. بنابراین از تمام اساتید و صاحب نظران قرآنی درخواست می گردد نظرات سازنده خویش را در این مورد به دبیرخانه كمیسیون ارسال نمایند.
خوش منش با تبریك پیشاپیش فرا رسیدن بهار طبیعت اعلام نمود: این سند به صورت رسمی برای تمامی دستگاه ها و نهادهای مرتبط و جمع كثیری از صاحب نظران ارسال شده و ایام تعطیلات پیش رو فرصتی مناسب برای سایر صاحب نظران برای مطالعه و اظهار نظر در مورد سند استراتژیك است.

بر اساس اعلام روابط عمومی وزارت علوم، پیش نویس سند استراتژیك توسعه پژوهش و آموزش عالی قرآنی با استفاده از این فایل قابل دریافت بوده و علاقه مندان می توانند نظرات خویش را به رایانامه مركز هماهنگی و توسعه پژوهش و آموزش عالی قرآنی كشور به نشانی quran@msrt.ir ارسال نمایند.1397/01/02
11:26:54
5.0 / 5
4399
تگهای خبر: قرآن
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۲
عطر حرم

atreharam.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عطر حرم محفوظ است

عطر حرم

عطر و ادکلن و اسانس