، حمایت از فلسطین؛ آبرو برای ایران،

دبیر مجمع جهانی اهل بیت(ع): هیچ كس حق ندارد با اسراییل كنار بیاید

دبیر مجمع جهانی اهل بیت(ع): هیچ كس حق ندارد با اسراییل كنار بیاید عطر حرم: دبیر مجمع جهانی اهل بیت(ع) اظهار داشت: امروز قدس مسئله اول مسلمانان است و حمایت مسلمانان و آزادگان جهان از قدس مصالحه و سازش در این زمینه را نقش بر آب كرده است.


به گزارش عطر حرم به نقل از ایسنا، آیت الله «محمدحسن اختری» در جمع راهپیمایان روز جهانی قدس اظهار نمود: این حضور در واقع مبین لبیك گفتن به فرمایشات امام راحل و مقام معظم رهبری و پایبندی و تعهد مردم به آرمان بزرگ قدس شریف است.
وی با اشاره به اینكه گاهی شیاطین و وسوسه انگیزان تأثیرات حضور مردم در چنین برنامه هایی را به چالش می كشند، اظهار داشت: این حضور مردم تأثیرات ژرف و عمیقی در خنثی كردن توطئه دشمنان داشته و خواهد داشت.
دبیر مجمع جهانی اهل بیت(ع) با تاكید بر اینكه این راهپیمایی ها فقط مخصوص ایران نیست و در اغلب كشورهای اروپایی، آمریكایی، آسیایی و آفریقایی برگزار می شود، خاطرنشان كرد: این حركت روزبه روز درحال توسعه پیدا كردن است تا جایی كه افراد آزاده ی غیرمسلمان هم از فلسطین حمایت و در این راه با مسلمانان همراهی می كنند و این شعار توانسته موج آفرینی و غیرمسلمانان را هم به خود جذب نماید.
اختری ادامه داد: بااین حال حاكمان برخی كشورهای استبدادی مانند عربستان طرفدار اسرائیل هستند كه نمونه تاریخی آن عبدالعزیز آل سعود است كه در نامه ای به آمریكا حمایت خویش را از اسرائیل اعلام می كند و امروز هم آل سعود دشمن مسلمانان و مردم فلسطین است و متأسفانه كشورهای عربی پیش از انقلاب تلاش كردند مسئله فلسطین را فقط مسئله این كشور و در نهایت مسئله كشورهای عربی بدانند اما امام خمینی (ره) با مدیریت و تدبیر این مسئله را جهانی اعلام نمودند. امام راحل اعلام نمود این مورد تنها مربوط به فلسطین نیست و ازنظر دینی هیچ كس حق ندارد با اسراییل كنار بیاید چون قدس مسئله اول مسلمانان است و با تعیین روز قدس مصالحه و سازش را نقش بر آب كرد.
دبیر مجمع جهانی اهل بیت(ع) هدف تحمیل جنگ هفت ساله بر سوریه را جدا كردن این كشور از ایران برای دست برداشتن از آرمان قدس شریف عنوان نمود و اظهار داشت: باتدبیر رهبری محور مقاومت و سوریه حمایت شد و همه شكست خوردند و جبهه مقاومت پیروز شد.
اختری با اشاره به توطئه آمریكا برای ساختن كشورهای فلسطین و اسرائیل اظهار داشت: این طرح و نقشه مورد رضایت مسلمانان و ولی امر مسلمین جهان نیست و هدف ترامپ یعنی انتقال سفارت آمریكا به قدس كه بلعیدن تمام فلسطین است هم نقش بر آب خواهد شد.
وی نقش آل سعود را در این جریانات خطرناك و منافقانه توصیف كرد و اظهار داشت: عادی سازی رابطه با اسرائیل و تعیین مكان جدید برای فلسطینیان از ابعاد این نقش است.
اختری ادامه داد: در شرایط فعلی انتفاضه اوج گرفته و امروز مسئله تصمیم گیری درباره فلسطین حتی بر عهده جبهه به اصطلاح مبارز نیست و نسل جدید فلسطین به صحنه آمده و در میدان هستند و در نهایت اراده فلسطین ترامپ را به زباله دان تاریخ خواهد فرستاد وهمان گونه كه تابحال ثابت شده انتفاضه خاموش شدنی نیست آیه های استقامت تحقق پیدا خواهند كرد و قدس عزیز آزاد خواهد شد.1397/03/19
14:53:38
5.0 / 5
4380
تگهای خبر: امام
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۲
عطر حرم

atreharam.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عطر حرم محفوظ است

عطر حرم

عطر و ادکلن و اسانس