پویش ملی حفظ جز سی همراه با مسابقه پیامكی روزانه

پویش ملی حفظ جز سی همراه با مسابقه پیامكی روزانه عطر حرم: پویش حفظ جز سی با مسابقه پیامكی و هزاران جوائز در هر روز برگزار می گردد.به گزارش عطر حرم به نقل از مهر، پویش ملی حفظ جزء سی قرآن كریم برگزار می گردد.
حفظ جزء سی ام قرآن كریم محوریت دوره بشارت ۱۴۵۲ بوده كه از طرح های بزرگ قرآنی می باشد كه علاقه مندان می توانند با همراهی این طرح ضمن بهره مندی از پاداش معنوی، از برندگان هزاران جوائز نفیس در طول برگزاری بشارت۱۴۵۲ باشند.
علاقه مندان می توانند با استفاده از راه های ارتباطی زیر، طرح ملی حفظ قرآن كریم بشارت۱۴۵۲ را دنبال كرده و به پویش ملی حفظ جزء سی قرآن كریم بپیوندند.
پایگاه اطلاع رسانی شبكه qurantv.ir
پایگاه اطلاع رسانی طرح besharat.irib.ir
كانال طرح در پیام رسان سروش sapp.ir/qtvirib
سامانه پیامگیر: ۷۶۲۷۸۰۰۰_۰۲۱
سامانه پیامكی: ۳۰۰۰۰۱۴۵۲
گفتنی است؛ مسابقه پیامكی طرح ملی حفظ قرآن كریم برگزار می گردد.سؤال مسابقه به صورت روزانه منتشر می گردد و علاقه مندان جهت شركت در مسابقه تا ساعت ۲۴ همان روز مهلت دارند تا جواب مسابقه را به سامانه ۳۰۰۰۰۱۴۵۲ پیامك نمایند.
همه روزه از ساعت ۱۸ قرعه كشی روزانه صورت گرفته و پنج هدیه پنج میلیون ریالی به شركت كنندگان اهدا می گردد. اسامی برندگان در پایگاه اطلاع رسانی به نشانی besharat.irib.ir و همینطور در كانال سروش به نشانی qtvirib اعلام خواهد شد.

1397/04/10
14:26:25
5.0 / 5
5131
تگهای خبر: قرآن
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
عطر حرم

atreharam.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عطر حرم محفوظ است

عطر حرم

عطر و ادکلن و اسانس