دبیركل كمیسیون ملی یونسكو در ایران مطرح كرد

ضرورت معرفی مشهد بعنوان الگویی در عرصه های مختلف

ضرورت معرفی مشهد بعنوان الگویی در عرصه های مختلف عطر حرم: دبیركل كمیسیون ملی یونسكو در ایران تصریح كرد: باید از ظرفیت های داخلی و خارجی برای معرفی شهر مشهد در عرصه های مختلف بعنوان الگو استفاده نمود.


به گزارش عطر حرم به نقل از روابط عمومی كمیسیون ملی یونسكو-ایران، حجت الله ایوبی، دبیركل كمیسیون ملی یونسكو-ایران همراه با تعدادی از مدیران این كمیسیون با آیت الله علم الهدی، امام جمعه مشهد دیدار و گفتگو كرد و با عرضه گزارشی درباره فعالیت های یونسكو در ایران، با تاكید بر این كه نظام جمهوری اسلامی ایران حرف های گفتنی بسیاری در عرصه های مختلف دارد، اظهار نمود: یونسكو ظرفیتی است كه باید بهترین استفاده را از آن ببریم.
او با بیان این كه شهر مشهد باید بعنوان شهر الگو و معیار در داخل و خارج از كشور باشد، اظهار نمود: بعنوان خادم امام رضا (ع) باور دارم باید از ظرفیت های داخلی و خارجی برای معرفی شهر مشهد در عرصه های مختلف بعنوان الگو استفاده نماییم.
در ادامه این دیدار مدیران بخش های مختلف كمیسیون ملی یونسكو-ایران گزارشی را درباره فعالیت های مختلف انجام شده عرضه دادند.
آیت الله علم الهدی، امام جمعه مشهد هم در این دیدار با تاكید بر استفاده مدیران كشور از ظرفیت های داخلی و خارجی برای بیان مواضع و دیدگاه های نظام و مواضع انقلابی اظهار داشت: سازمان های بین المللی می توانند و باید یك ظرفیت برای نظام باشند به شرط آن كه نمایندگان ما چنین باور و اعتقادی داشته باشند.
او افزود: امروز جای شادمانی است كه شخصیت مومن و انقلابی مانند حجت الله ایوبی مسئولیت یونسكو را در ایران بر عهده دارد و آمدن او مایه آسودگی خاطر متدینین است.1398/06/30
20:19:11
5.0 / 5
4503
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
عطر حرم

atreharam.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عطر حرم محفوظ است

عطر حرم

عطر و ادکلن و اسانس