مدیركل تبلیغات اسلامی فارس:

تحقق سبك زندگی قرآنی نیاز به حضور عالمانه بانوان دارد

تحقق سبك زندگی قرآنی نیاز به حضور عالمانه بانوان دارد عطر حرم: فارس مدیرکل تبلیغات اسلامی فارس با اشاره به تشکیل هیئت اندیشه ورز بانوان قرآنی در این استان، اصرار کرد که برای تحقق سبک زندگی قرآنی، نیازمند حضور عالمانه بانوان در سطوح مختلف جامعه هستیم.


حجت الاسلام محمدصادق مهرابی دوشنبه ۱۵ دی در اولین نشست هیئت اندیشه ورز بانوان قرآنی، ضمن ابراز خرسندی از تشکیل این هیئت و انتخاب نیروهای توانمند، صاحب فکر و صاحب نظر و با تجربه در عرصه کارهای قرآنی، به بیان نکاتی در این زمینه پرداخت.
او تبلیغات اسلامی را خانه جامعه قرآنی دانست و هدف از تشکیل هیئت اندیشه ورز بانوان قرآنی را حضور عالمانه و مؤثر بانوان در حوزه های مختلف قرآن و عترت برای تحقق سبک زندگی قرآنی دانست و بر تحقق این موارد تاکید کرد.
مهرابی بیان کرد: بانوان قرآنی بعنوان مؤثرترین افراد جامعه محسوب می شوند پس باید حوزه های فعالیت ایشان توسط هیئتی با تجربه و کارآمد تحت رصد قرار گرفته تا لطمه هایی این حوزه شناخته شده و از ظرفیت های موجود در امتداد پیشبرد جامعه قرآنی و ارتقای سطح زندگی قرآنی جامعه بهره برد.
او اظهار داشت: امیدوار هستیم که با تشکیل این هیئت در استان برنامه های قرآنی جامعه بانوان استان هدف دارتر و مؤثرتر از قبل شکل گیرند و بانوان که نقش آفرین خانواده و جامعه هستند بتوانند بهتر از پیش از این برنامه ها بهره مند شوند.
مدیرکل تبلیغات اسلامی فارس همین طور بر سه اصل سیاست گذاری، برنامه ریزی و ارزیابی برای هیئت اندیشه ورز بانوان قرآنی تاکید کرد و خواهان توجه به این مقوله ها شد.
بر طبق این گزارش، اولین نشست رسمی و حضوری هیئت اندیشه ورز بانوان قرآنی استان فارس با طرح مباحثی درباره تعیین رئیس و نایب رییس و دبیر این هیئت همراه بود که به انتخاب زهرا کسرایی بعنوان رئیس و نرجس معمارپور بعنوان نایب رییس و زهره معارف بعنوان دبیر منجر گردید.
منبع:

1399/10/16
11:31:01
0.0 / 5
1057
تگهای خبر: اسلام , اسلامی , تبلیغات , قرآن
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
عطر حرم

atreharam.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عطر حرم محفوظ است

عطر حرم

عطر و ادکلن و اسانس