آیت الله نوری همدانی خطاب به نمایندگان مجلس:

مردم را دریابید همه مسایل را به مردم بگویید

مردم را دریابید همه مسایل را به مردم بگویید قم آیت الله نوری همدانی ضمن اشاره به سفرهای استانی نمایندگان و رئیس جمهور بیان نمود: سفرهای استانی و با مردم بودن بسیار مهم می باشد و با تواضع با مردم حرف بزنید اگر عذری دارید با مردم در بین بگذارید.


آیت الله نوری همدانی امروز در جمع نمایندگان مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: همه ما در یک نظام اسلامی به اشکال مختلف خدمت می نماییم.
وی ادامه داد: اصل نظام و هر جامعه ای، مردم هستند و پیامبران الهی و ادیان مختلف به مردم توجه داشتند.
این مرجع تقلید بیان نمود: انسان موجودی اجتماعی است، مردم در زندگی نقش مهمی در رندگی خودشان و دیگران دارند و اسلام هم دینی اجتماعی است.
وی خاطرنشان کرد: هر کس هر اندازه می تواند به مردم خدمت کند که این ادامه راه پیامبران اسلام است.
آیت الله نوری همدانی یادآورشد: در زمان پادشاهان تمام زحمات را مردم می کشیدند و کاخ ها برای پادشاهان ساخته می شد و به مردم هیچ توجهی نمیشد، اما امروزه نباید این گونه باشد و مردم باید مورد توجه باشند. انبیا و اولیا امدند تا خدمات مردم و اهمیت وجود آنها را مورد توجه قرار دهند.
وی اظهار داشت: فرمایشات حضرت علی و نهج البلاغه را در اتاق کار خود داشته باشید و آنها را سر لوحه کار خود کنید.
این مرجع تقلید ضمن اشاره به سفرهای استانی نمایندگان و رئیس جمهور بیان نمود: سفرهای استانی و با مردم بودن بسیار مهم می باشد و با تواضع با مردم حرف بزنید اگر عذری دارید با مردم در بین بگذارید.
توجه به مردم امروزه باید بیشتر از این باشد.
وی یادآورشد: نباید فقط قانون وضع کرد بلکه باید به دنبال آن بود و قانون را اجرا کرد. مثلاً چند سال است که می گوییم دیرکرد حرام است و می گویند که در قانون تصویب شده اما متاسفانه کار اجرایی در این حوزه نمیبینیم.1400/09/12
11:19:47
5.0 / 5
248
تگهای خبر: ادیان , اسلام , اسلامی , پیامبر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲
عطر حرم

atreharam.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عطر حرم محفوظ است

عطر حرم

عطر و ادکلن و اسانس