اعلام اسامی راه یافتگان به آزمون مرحله چهارم و ضوابط آزمون تفسیر

اعلام اسامی راه یافتگان به آزمون مرحله چهارم و ضوابط آزمون تفسیر به گزارش عطر حرم، بحرالعلوم اظهار داشت: بررسی سوابق افرادی که در دوره هجدهم مشمول عرضه سوابق تدریس ۱۰ ساله حفظ شده و مدارک خویش را تا پایان ماه گذشته به دبیرخانه ارسال نموده اند در دست بررسی می باشد.به گزارش عطر حرم به نقل از مهر، محمدمهدی بحرالعلوم، مسؤول دبیرخانه ملی حفظ قرآن کریم، ضمن اشاره به اطلاعیه جدید مرحله چهارم آزمون تفسیر و علوم قرآنی از هجدهمین دوره آزمون ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن اظهار داشت: فرآیند برگزاری مرحله چهارم پارسال با انجام مصاحبه، بررسی سوابق، استعلامات لازم و همینطور رفع برخی نقصها سوابق حافظان و اعلام گزارش مربوطه در شورای کارشناسی انجام شد و تعداد ۲۱ نفر به مرحله چهارم هجدهمین دوره راه یافتند.

وی ادامه داد: منابع آزمون مرحله چهارم بر مبنای آیین نامه است. همینطور زمان برگزاری آزمون، حداقل شش ماه بعد از اعلام راه یافتن حافظان به مرحله بعد خواهد بود که بر این اساس و با عنایت به هماهنگی های انجام شده، زمان اجرای آزمون مرحله چهارم تفسیر و علوم قرآنی جمعه ۲۳ آذرماه ۱۴۰۳ پیشبینی شده است.

بحرالعلوم اظهار داشت: مکان برگزاری آزمون متعاقباً اعلام خواهد شد. بررسی سوابق افرادی که در دوره هجدهم مشمول عرضه سوابق تدریس ۱۰ ساله حفظ شده و مدارک خویش را تا پایان ماه گذشته به دبیرخانه ارسال نموده اند در دست بررسی می باشد.
مرحله اول نوزدهمین دوره آزمون ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی حفظ قرآن کریم هم ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۳ به صورت سراسری و کتبی برگزار گردید.
اسامی راه یافتگان به آزمون مرحله چهارم تفسیر و علوم قرآنی
ضوابط و منابع آزمون تفسیر و علوم قرآنی


منبع:

1403/03/20
09:47:31
5.0 / 5
112
تگهای خبر: قرآن
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
عطر حرم

atreharam.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عطر حرم محفوظ است

عطر حرم

عطر و ادکلن و اسانس