آیت الله اراكی:

نابودی آل سعود و پیروزی مردم یمن بسیار نزدیك است

نابودی آل سعود و پیروزی مردم یمن بسیار نزدیك است عطر حرم: رییس مجمع تقریب مذاهب اسلامی اظهار داشت: امروز به صورت حتم و برمبنای وعده های الهی اعلام می نماییم كه پیروزی انصارالله یمن و مردم یمن بسیار نزدیك است و حكومت آل سعود از درون خواهد پاشید.


به گزارش عطر حرم به نقل از ایسنا، آیت الله محسن اراكی، پگاه امروز در تجمع طلاب حوزه علمیه در پشتیبانی از مردم یمن در مدرسه فیضیه قم عنوان كرد: جنایات آل سعود كه با مباشرت آمریكا، رژیم صهیونیستی و استكبار جهانی در یمن در حال رخ دادن است، از بدترین و زشت جنایات تاریخ است.

وی ادامه داد: آل سعود مردم یمن را از جهتی از غذا، دارو و ملزومات حیاتی محروم كرده است و از طرف دیگر با قوی ترین و بدترین نوع سلاح ها به كشتار آنها می پردازد.

آیت الله اراكی بیان كرد: اجتماع امروز فراخوان وجدان جهانی است و هر كسی در جهان وظیفه دارد ضد جنایات آل سعود قیام كند و فریاد بزند؛ ملت یمن در سابقه تاریخی خود سابقه هجوم و تجاوز به كشوری را ندارد ولی حالا بدترین جنایات مقابل آن در حال جریان است.

وی افزود: یمن سرزمینی است كه پرچم اسلام توسط امام علی(ع) در آنجا به اهتزاز درآمده است؛ ملت ایران و تمام ملت های آزاده ایران با مردم یمن اعلام همبستگی و همدردی می كند و با تمام امكانات به یاری شما می شتابند تا خداوند مردم یمن را به پیروزی قطعی برساند.

رییس مجمع تقریب مذاهب اسلامی اشاره كرد: حكومت آل سعود جرثومه فسادی است كه از زمان شكل گیری، در جهان اسلام و منطقه خاورمیانه منشأ احداث تفرقه، توطئه و مبارزه با ارزش های دینی بوده است و از زمان تشكیل هر روز همدست با دشمنان در حال توطئه بوده است.

وی اظهار داشت: امروز به صورت حتم و برمبنای وعده های الهی اعلام می نماییم كه پیروزی انصارالله یمن و مردم یمن بسیار نزدیك است و بزودی حكومت آل سعود از درون خواهد پاشید؛ امروز آرا جهانی ضد آل سعود است و جهانیان به جنایات آل سعود پی برده اند.

آیت الله اراكی اظهار نمود: مرگ خاشقچی یكی از زشت ترین جنایات در تاریخ معاصر است و این جنایت نشان دهنده بها ندادن آل سعود به ارزش های انسانی است، آنچه در كنسولگری عربستان در استانبول صورت گرفت برای آن بود كه خداوند جنایات آل سعود را به جهانیان افشا كند.

وی اشاره كرد: خداوند در برابر ستمگران و ظالمان دو سنت دارد كه در قرآن به آن اشاره شده است، یكی امهال است و خداوند مهلت میدهد و می گذارد تا ستمگران جنایات خودرا انجام دهند و سپس سنت ستاندن الهی اجرایی میگردد و خداوند آنها را به نابودی می كشاند.

رییس مجمع تقریب مذاهب اسلامی عنوان كرد: وضعیت كنونی آل سعود نشان دهنده این است كه سنت ستاندن الهی برای این رژیم ستمگر در حالی اجرا است و این خواسته بشریت امروز است.

وی با اشاره به اینكه آل سعود امروز منزوی ترین و منفور ترین كشور در جهان اسلام است، اضافه كرد: امروز همه جهان اسلام از آل سعود ابراز تنفر می كنند و این نشان دهنده این است كه روز پیروزی حتمی مردم یمن نزدیك است.

آیت الله اراكی بیان كرد: امروز باید همه تلاش كنند تا جریان های بین المللی در پشتیبانی از مردم یمن احداث شود، همین طور باید رسانه های آزادی خواه در سراسر دنیا بسیج شوند تا از مردم یمن حمایت كنند و جنایات آل سعود را افشا كنند.

وی افزود: امروز باید نماز جمعه های كشور، محلی برای جمع آوری كمك های مردمی برای مردم مظلوم یمن باشد و این وظیفه امروز ما است.

رییس مجمع تقریب مذاهب اسلامی اشاره كرد: در شرایط كنونی باید كشورهایی كه می توانند به كشور یمن كمك نظامی و تسلیحاتی كنند و باید این كمك تسلیحاتی و نظامی به مردم یمن در دنیا علنی شود.
1397/08/27
00:15:47
5.0 / 5
4418
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۱
عطر حرم

atreharam.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عطر حرم محفوظ است

عطر حرم

عطر و ادکلن و اسانس