فضای مؤسسات قرآنی جوان پسند باشد

فضای مؤسسات قرآنی جوان پسند باشد عطر حرم: رئیس گروه قرآن و عترت ارشاد لرستان اظهار داشت: فضای مؤسسات قرآنی جوان پسند باشد.


به گزارش عطر حرم به نقل از ایسنا، منصور احمدی در جلسه با مدیران مؤسسات فرهنگی قرآن و عترت شهرستان الیگودرز كه به منظور بررسی مشكلات مؤسسات قرآنی تشكیل شد، اظهار نمود: در شش ماه گذشته برنامه ها و فعالیت های قرآنی متعددی در سطح شهرستان توسط موسسات قرآنی انجام شده، اما آن چه باید به آن توجه كرد جذب جوانان به مؤسسات و انجام فعالیت های قرآنی است.
وی با بیان راه كارهایی برای تبلیغ فعالیت های قرآنی و روش جذب مخاطب، اظهار نمود: در آغازین گام فضای موسسات باید مناسب و جوان پسند بوده و مؤسسات فضای شیك، مدرن و روزآمد داشته باشند.
احمدی افزود: در گام بعدی باید دروس نمایش شده در موسسات با ذائقه جوانان مطابقت داشته باشد، پس باید در طرح دروس میل جوانان مدنظر باشد و باید روی جذب جوانان به فعالیت های قرآنی تمركز نماییم.
رییس گروه قرآن و عترت اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان ضمن تبیین برنامه های معاونت قرآنی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، به تشریح برنامه های هفته قرآن و عترت استان لرستان پرداخت و اظهار داشت: در قالب برنامه های هفته قرآن و عترت لرستان نمایشگاه تخصصی كتاب و نرم افزار علوم قرآنی و معارف دینی در شهرستان الیگودرز برپا میگردد.
وی افزود: با عنایت به اولویت هایی كه در میان مؤسسات فرهنگی قرآن و عترت شهرستان الیگودرز وجود دارد، در صورت تأمین منابع به بعضی از مؤسسات قرآنی این شهرستان كمك خواهد شد.
احمدی با اشاره به پیگیری های انجام شده در ارتباط با وصل مجدد بیمه فعالان قرآنی كه بیمه آنها قطع شده بود، از راه این گروه، اضافه كرد: متأسفانه هم اكنون امكان ثبت نام جدید فعالان قرآنی برای بیمه تأمین اجتماعی وجود ندارد.
به گزارش عطر حرم به نقل از ایسنا، درانتها این جلسه آئین نامه و بخشنامه بیمه به اطلاع مدیران موسسات فرهنگی قرآن و عترت شهرستان الیگودرز رسید و مدیران عامل مؤسسات قرآنی به نمایش گزارش پرداختند.
1397/09/17
20:59:45
5.0 / 5
4305
تگهای خبر: اسلام , اسلامی , دین , فرهنگ
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
عطر حرم

atreharam.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عطر حرم محفوظ است

عطر حرم

عطر و ادکلن و اسانس